Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek bunkó az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek bunkó az a pasi, aki az első (akár második, stb. ) randin hagyja, hogy fizessétek a részeteket?

Figyelt kérdés
Most elméleti a kérdés, csak elgondolkodtam ezen, hozzáteszem én is lány vagyok, eddig még nem volt ilyen szituációm, mert ugyebár az az íratlan szabály, hogy a lány fealjánlja hogy fizet, de a fiú azt elutasítja - nálam eddig így volt, bár nem volt sok randim, az tény. Na de mi, ha a fiú azt mondja, hogy jó, akkor fizess? Ez udvariatlanság, bunkóság? Én nem tudom eldönteni igazából. S most nem kell az egyenjogúsággal meg pénzéhességgel jönni, csak a gesztusról van szó igazából, nyilván nem várjuk el, hogy mindent a fiú fizessen, de hát első randi...szóval ki hogy van ezzel? Fiúk is írhatnak persze...
2014. jan. 12. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én sosem vártam el, hogy kinyalják a seggem a randin, jó, persze jól esik, de pl ha meghívnak kajálni, akkor az üdítőmet én veszem.

Bár ha konkrétan a végén mondja azt, hogy fizess, akkor az bunkóság lenne.

2014. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos,hogy bunkó,lehet,csak le van égve.
2014. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fahéjas Alien ***** válasza:
nem az
2014. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogy ha konkrétan meghív valamire, és én azt elfogadom, akkor fel sem ajánlanám, hogy fizetek. Ha ezek után azt mondaná, hogy fizessek, akkor nyilván tahónak tartanám.

Félreértés ne essék, nem várom el, hogy minden helyzetben a pasi fizessen. Ha meghív akárhova, ahol fizetni kell valamit és ő állja a számlát, akkor az úgy korrekt. Ha én hívok valakit olyan helyre, ahol fizetni kell, akkor alap, hogy én fizetek (más kérdés, hogy általában azért nem hagyják). Amúgy meg nem sértődök meg ha olyan helyre hívnak randira, ahol nem kell semmiért fizetni. Később meg értelem szerűen nem bunkóság, hogy nem számolgatják a felek folyton az egymásra költött pénzt.

Amúgy szerintem ha meghívsz valakit valamire, aki aztán felajánlja hogy fizet, eléggé kicsinyes viselkedés elfogadni, hogy tényleg ő fizessen, ha már én szerveztem a programot.

2014. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első randin szerintem mindenképpen bunkóság. Ha meghívott, fizesse. Ha nincs pénze, menjünk sétálni, az is teljesen jó.
2014. jan. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem bunkóság. Én alapból felajánlom a kasszánál hogy jó akkor felezzünk. És ha felezünk felezünk ha nem akkor nem.
2014. jan. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!