Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire elkorcsosult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire elkorcsosult a fiatalság nagy része, hogy pár perces vagy órás ismeretség után már randi nélkül is falják egymást?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 13. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
El bezony
2014. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pixie.cute ***** válasza:
Igen. :D
2014. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vv nagyon hiteles és spontán műsör előre megírt forgatókönyv nélkül, bäszki, ti a seggetekben hordjátok a fejeteket?
2014. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De komolyan mit vársz az ilyenektől? És ezt nő ként kérdezem!
2014. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem a világ korcsosult el, hanem az emberek. Maga a világ tökéletes hely, az emberek s eggfejsége tette egy pokollá. Agyatlan barmok vagyunk mind.
2014. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ez még laza, én már úgy is voltam, hogy odalöktek egy csajhoz, aztán már ment is a "falás", vagy 2 mondat és 2 perc tánc után, én nem vagyok ilyen, de nem fordítom el a fejem ha tetszik egy lány, mert ez egyfajta presztízst teremt a többi degenerált fejében, nekem se tetszik, de igen, ez tökéletesen jellemzi a mai fiatalság egy részét, vagy beállsz a sorba, vagy kint maradsz és kimaradsz
2014. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ezek az emberek selejtek akik ide mennek be, csak mutogatni mennek be magukat meg dolgozni sem kell, de nagyrészt egyik sem állná meg a helyét.

Bemennek celebek lesznek ismertek lesznek nekik ez a lényeg.

De mind hulladék.


Nagyon sok gyönyörű és értelmes lány van és egyik sem jelentkezik ilyenre.


Csak az a baj h a sok tini ebből vonja le h milyen életet lehet élni.

És mi jön le?

Szexeljünk, több pasi több nő szakítás új nő új pasi, dolgozni mi a faccnak? :)

2014. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Evés,ivás,baszás ez három olyan dolog hogyha megszakadsz akkor se korlátozhatod.
2014. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mi a fenének nézel ilyen műsorokat?

Ha zavar, akkor ne nézd. Vagy azért nézed, hogy legyen mint háborogni? :)

2014. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

figyelj barátom! Magasról szard le! Ezzel nem akarlak megbántani, de abból, hogy ilyeneken gondolkodsz, nem jutsz előrébb az életben! Ha folyamatosan azon töprengsz, hogy ki-mit-miért csinál, vagy épp nem csinál, azzal lefárasztod magad érzelmileg, agyilag, ennek következtében pedig fizikailag is, mert gyengének fogod magad érezni, hiába nem csináltál semmit! Ne irigykedj senkire, mert azzal csak csökken az önbizalmam. Legyen egy példaképed, és törekedj arra hogy legyél olyan. Ne mond azt hogy mi lesz ha, mi lenne ha, ez meg az mit fog gondolni...NE ÉRDEKELJEN!


Jómagam már 25 éves elmúlt, de még csak hírből sem kóstoltam a kávét, a drogokat, a cigit, fejem soha nem fájt még gyógyszereket nem szedtem, nem emlékszem már rá hogy mikor voltam utoljára beteg... az is maximum néha egy kis torokfájás. Szerencsésnek mondanám magam. 7-8 éve vezetek, de soha nem igazoltattak!


Amit tanácsolok, hogy kerüld a negatív gondolatokat... hiába hogy sokan nem hisznek benne, de van ilyen. Képzeld azt hogy minden oké, és akkor az is lesz.

2014. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!