Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Odamenjek a lányhoz és mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odamenjek a lányhoz és mondjam meg neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Az egész 2 éve kezdődött valamikor... Lényegében azt mondta nekem, hogy tetszik, de akkor volt barátnőm, így hát lekoptattam, szerintem eléggé tapintatosan, aztán teltek múltak a hónapok, barátnőmmel szakítottam... Majd az utóbbi pár hónapban megtetszett nekem, de már lényegében barátok vagyunk. Nem tudom mit szólna,s ha nemet mondana szerintem a barátságunknak vége.

16 F


2009. dec. 1. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem csak én lány vagyok! énsem tudok semmit tenni,de próbáld meg! próba szerencse...

én félek,mert hogy nemet mond akkor elég kínos a szituáció mivel minden nap találkozunk és mi is azért jó barátságban vagyunk....

15 L

2009. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én csak pár hónapja ismerem a srácot, de énsem merek vele beszélni, hisze eléggé jóban vagyunk, és mindent nap találkoznánk. kellemetlen lenne, ha visszautasítana.


szóval beszélj vele. minden lány erre vágyna :)

2009. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt így direktbe ne! Akkor vége a barátságnak is meg a leendő kapcoslat is kudarc. Csak finoman nem kell sietni, ha érez irántad valamit akkor ráér a dolog. Hanem úgy is mindeggy.

sok sikert.

2009. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!