Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mar megcsalasna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mar megcsalasnak szamit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a parommal 4 honapja vagyunk egyutt ,a kissebb nezeteltereseket leszamitva minden OK ,de nemreg megismertem valakit ,aki nagyon szimpatikus ,es hamarosan talalkoznom kene vele..tulajdonkeppen nem randi ,hanem "csak ugy" talalkozunk ,de nem tudom ,hogy ez helyes-e ? Szerintem nincs vele semmi gond ,ha mas barataink is vannak a parunkon kivul ,akivel beszelhetunk..nektek mi a velemenyetek a dologrol? 17L

2014. jan. 5. 22:18
 1/9 ganjamanya ***** válasza:
100%
a tali céljától függ és hogy te mit akarsz kihozni belőle
2014. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"aki nagyon szimpatikus ,es hamarosan talalkoznom kene vele, tulajdonképpen nem randi" - jó úton haladsz a megcsalás felé
2014. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mielott meg elitelne valaki ,es egyszeruen a ribi ,vagy ehez hasonlo jelzokkel illetne megjegyzem ,hogy semmi komolyabbat nem akarok a fiutol ,csak egyszeru talalkozas ,mint ket barat kozt..:)
2014. jan. 5. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak barát, akkor nem lehet "nagyon szimpatikus". Barátként találkozhatsz vele, azzal semmi baj nincs.
2014. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hihető :D
2014. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nemrég megismertél valakit és kettesben találkozol vele? ez kérlek randi, a többivel csak magadat nyugtatod...
2014. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 valojaban meg en se tudom ,hogy mennyire barat ,nemreg ismertem meg ,de nem akarok komolyabbat , mert nem szeretnem atverni a parom,nem szeretnem elvesziteni..#5 mire celozol ezzel? :D
2014. jan. 5. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
meg fogod csalni
2014. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 koszi a megnyugtato valasz,de szerintem nem lesz igazad..
2014. jan. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!