Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Ha nem akkor meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel randira megyek de már háromnapja az eggyik bnőjéről álmodok alvás közben ( erotikus álmok ) ez azt jelenti h inkább a bnője tetszik? szerintetek most lekéne mondanom a randit? vagy ez semmit sem jelent csal egy kis játéka a férfi agynak?

2013. okt. 10. 06:37
 1/4 Sajtoreferens ***** válasza:
35%
Minden kapcsolat alapja az őszinteség. A randin meg kell mondanod, hogy hívja oda a barátnőjét is, és hármasban menjetek a már előre lefoglalt hotelszobába.
2013. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőt meghúzod (tetszőleges sorrendben vagy akár egyszerre) az a normális.
2013. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Update:


Lassan 4 éve történt.


Még augusztusban bejelöltem egy lányt a facebookon, akkor másod éves voltam, ő meg 1 hónapra volt az első iskola évének elkezdésétől. Nevezzük G-nek.

Vissza jelölt, elkezdtünk random témákról beszélgetni, de mivel nem ismertük egymást és mindkettőnknek sok dolga volt nem beszéltünk rendszeresen.


Pár hónappal később megtetszett egy vöröshajú lány, akit az egyszerűség kedvéért hívjunk S-nek. Ahogy megtudtam, hogy G a legjobb barátnője rá írtam és elkezdtünk újból beszélegetni.


A legelején csak S-ről beszéltünk, de ahogy jobban megismertem a facebookon keresztül rájöttem, hogy ő kell nekem. Napi 3-5 órán át folyamatosan beszéltünk, ahogy haza értem az iskolából az volt az első dolgom, hogy rá írok és megkérdezem, hogy milyen volt a napja.


Annak ellenére, hogy napi szinten vele beszéltem a legtöbben, a jelenlétében lefagytam és ő is az enyében. Egyértelmű volt a kölcsönös vonzalom, még is csak 2-3 hét mulva hívtam el egy randira.


G tudta, hogy az S (barátnője) tipusú lányok jönnek be és, hogy párszor vele is beszéltem, ezért elmagyaráztam S-nek a helyzetet és azt, hogy semmit sem akarok tőle. Gondolom barátnőkként elmondtak mindent egymásnak, de tisztalappal akartam indulni.


A kédést azért tettem fel, mert szexuálisan vonzódtam S-hez, de eszemágában sem volt ráhajtani.


Elérkezett az első randink napja. Nagyon kínos volt, mert lefagytunk egymás jelenlétében, de összeségében egész jó volt.

Viszont a randi után egyre kevesebbet beszéltünk, ezt furcsálva rákérdeztem, hogy mi történt.


Azt mondta, hogy csak kihasználom és tisztán látszik, hogy egy másik lány tetszik nekem. Ezt furcsáltam, mert S tudta, hogy nem akarok semmit sem tőlle. Nyílt lapokkal játszottam.


Nehéz volt túl lépnem. Igaz, volt már előtte barátnőm, de ő volt az első szerelmem, még akkor is ha nem jártunk hivatalosan. Egészen előző hétig magamat okoltam….


Régen minden fontos üzenetről Screen shot-ot csináltam az Ipadommal, ezért gondomtam jó lenne vissza nézni nosztalgiából a régi screen shotjaimat, ezeknek csak egy nagyon kis töredéke szól G-ről.


Kicsi kutakodás után kiderült, hogy a legjobb barátom (akit hívjuk D-nek) sokat beszélt a G-vel. Akkor még ártatlannak gondoltam pedig nem kellelle volna. Amikor G azt mondtam, hogy egy másik lány tetszik nekem, nem S-re gondolt, hanem egy osztálytársamra aki még G előtt tetszett, de erről csak D tudott, szóval csak ő mondhatta el G-nek. D azt is tudta, hogy nem mindez G előtt volt és akkor is csak plátói volt.


Pár hónappal a “szakítás” (nem jártunk hivatalosan, nem neveztém szakításnak, de nem találok jobb szót rá) után D-vel elmentem inni és részegen elmondta, hogy tetszik neki G és, hogy rá akar hajtani.


Így vissza gondolva, lehet nem én rontottam el. Lehet, hogy D szándékosan feltört minket, hogy rámozdulhasson G-re. Persze az is lehet, hogy minden az én hibá, lehet rosszúl kezeltem a helyzetet, lehet, hogy G talált magának mást és még sem illetünk össze.


Tudom ezt szinte senki sem fogja elolvasni, de ki kellet ínom magamból, elvégre most tudtam meg, hogy nagy valószínűsggel az legjobb barátom miatt vesztem össze az első lánnyal akivel komolyan gondoltam a dolgokat.

2017. ápr. 30. 13:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban utána olvadtam :) én voltam a hülye.... Rosszul kezetem a helyzetet.
2017. ápr. 30. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!