Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti is "elolvadnátok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is "elolvadnátok" ettől? Férfiak, szoktatok ilyen gesztust tenni?

Figyelt kérdés

03:04-től

http://www.youtube.com/watch?v=3evvuZJGPSg

A barátnőimmel néztük ezt a videót, és mindannyian "olvadoztunk", de sajnos manapság (vagy csak egyikünk sem találkozott ilyen férfivel) ilyen gesztust sosem tesznek. Pedig sokkal inkább romantikusabb, elbűvölőbb, sőt, érzékibb ez, mint mondjuk az üres bókok, vagy a kényszeredett puszi adás a randi elején-végén.

Vannak itt olyanok, akiknek hozzánk hasonló a véleménye erről, vagy csak mi születtünk rossz századba?:D


Kort, nemet írjatok!


2014. jan. 15. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

szóval öltözzek be szobornak?

ha elmúltál 13 majd rájössz xd

2014. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Én pandamacinak szeretnék beöltözni, mint a redtube-on lévő pandás videókban a panda :D Mennyire értékelnétek ezt lányok?
2014. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez a videó tök vicces :D
2014. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is remek gesztus a kézcsók, de annyira nem ritka, mint gondolod. Én pont ma is kaptam egyet :) Ráadásul igazán gavalllér volt az illető, mert nyakig szutykos voltam éppen, de ma találkoztunk először, eddig csak telefonon beszéltünk sokat (munkaügyben). De csókolt már nekem kezet vadidegen pasi is a nyílt utcán, amikor előreengedtem - igaz, ez külföldön volt, de nem a "gazdag nyugaton". (gyorsan hozzáteszem, egyáltalán nem vagyok egy szépség, annak biztosan nem szólt a dolog.)

Valamiért inkább az idősebbek művelik, a fiatal srácoknál nem divat.. Pedig tényleg nagyon jólesik, a nőiesség elismerése.

2014. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen,ezt a mai világban nem sokan igénylik,így nem szoktam csak így idegenekkel ilyet csinálni.Viszont én tudom mi az az udvariasság,és megtenném ezt bármikor,ha megérdemli a hölgy.Tennék én ilyen gesztust szívesen,ha lenne kinek és meg is érdemelné. :)
2014. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 perfect li(f)e ***** válasza:
89%

Ha az "ilyen gesztus" alatt a kézcsókot érted, akkor persze, kedves és valószínűleg jobban meg is jegyzi a lány az illetőt,mint aki mondjuk két puszival üdvözli.

Mindenesetre nekem ennél azért több kell,hogy "olvadozzak" :)

20

2014. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom most is csinálja...és én is imádom :) 27N
2014. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Első pár válaszolónak: egyértelműen nem a jelmez a lényeg, de reméltem, hogy negatív iqval rendelkező emberkék nem fognak válaszolni, és megkímélnek az idétlen, jópofának vélt vicceskedéseiktől.


Többieknek köszönöm:) Várok még válaszokat.

2014. jan. 15. 19:52
 9/19 anonim ***** válasza:

Én csinálnám,jobban tetszik mint a puszi vagy kézfogás, de egyre több olyan lánnyal találkozok aki szerint ez elavult meg amúgyis fuj.

Van akinél komoly mínusz ha kezet csókolsz neki.


18/F

2014. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

18/F


Aki nem értékeli...hát nekem furcsa..27N

2014. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!