Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy lány, de 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de 3 éve nem beszéltünk és nem is találkoztunk. Hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Hogy közeledjek felé? Hogy hívjam el?

2014. jan. 15. 19:39
 1/7 anonim válasza:
össze szoktatok futni csak úgy néha? egy suliba jártok vagy egy városban laktok? ha van bármi ilyesmi úgy könnyű csak úgy elkezdeni beszélgetni:)
2014. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi, viszont közel lakunk egymáshoz. De semmi egyéb. Nagyon érdekel a lány :(
2014. jan. 18. 00:31
 3/7 anonim válasza:
akkor csak sétálj arra amerre lakik:D vagy facebook.. a netes ismerkedés megkönnyíti a dolgodat:)
2014. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mit írhatnék neki? Letámadni se akarom. Az hogy megkérdezem tőle hogy mi újság meg olyan hülyén néz ki főleg hogy 3 éve semmi kontakt.
2014. jan. 18. 14:37
 5/7 anonim válasza:
Figyu , hívd el filmezni :DD az a legjobb...menj oda és mondjad neki: Szi, hallod régen láttuk egymást...egy filmezésre rá érszvalamikor? de lazábbaa:D ne legyél feszült...gondold azt közbe hogy Ő EGY HAVEROD ...jó hülyeség de így indulj el...aztán ha átjön kérdezgesd az elmúlt 3 évről...és filmezés közben törődj vele..pl: hozzk valamit? nem vagy éhes ,szomjas? leültök...mielőtt elindítod a filmet mond neki h beszélgessünk picit..de ITT MÉG NE KÖZELEDJ...azt majd a 3. ilyen tali után...de legyél kreatív ...első filmezés , második alkalommal mondjad neki jöjjön át aztán hülyültök valamit vagy beszélgettek....vagyha olyan de ez ritka..szeret sportolni , elhívhatod futni de mndom ez ritka.. és 3-ra : Sziaa ma csinálok valami jó kaját jössz át? kajáljunk egy jóót:DD és akk közeledj kicsit:D mond el h cukinak tartod stb...ha nem vágja le akk sztem barátságg:DD de nem muszáj ezt csak ötlet volt
2014. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a lány nem keresett téged?

amúgy szerintem kezdj el vele beszélgetni aztán csak szimplán üljetek be valahova ahol beszélgethettek..:)

2014. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Illendően, nem tolakodva írtam egy levelet melyben találkozóra invitáltam, de egyértelmű választ adott hogy nem érdeklem.


Azért köszönöm a sok hozzászólást! :)

2014. jan. 26. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!