Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel sokat beszéltünk és egyszer találkoztunk. Mindin minden rendben volt és hirtelen egyik nap kidobott, hogy "nem, bocs". Ez kinek jó?

Figyelt kérdés

Mert ,ha a legelején azt mondja, hogy nem.Az korrekt.

Amikor azt mondom neki szóban ,hogy többet szeretnék ,mint barátság - erre ő "ad egy esélyt".. aztán hogy lehet ,hogy egy hétre rá hirtelen kevés vagyok neki?


A másik kérdésem ,ha beleszerettem, hogy tudok kiszeretni belőle leghamarabb?

A pia nem segít - próbáltam...


2012. okt. 7. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha esélyt adott, akkor nyilván nem tudta eldönteni, hogy mit akar és ezért akart téged úgymond "próbaidőn", aztán végül rájött, hogy nem vagy az esete. Nem azt mondom, hogy szép volt tőle, de sajnos ez van, el kell fogadni, mást nem tehetsz. Kiszeretni? Majd elmúlik szép lassan, hidd el. A piával meg már alapjáraton is hülyeség volt próbálkoznod. Én ugyan lány vagyok, de ha elfogadod a táncsom ennek ellenére és elhiszed, hogy tudom mit érzel, nagyon örülök. Én azt mondom, ne erőltess magadra másik lányt - értem azt a 'buliban piálok és felszedem csak úgy' dologra meg a 'járok vele pedig nem szeretem' dologra - mert azzal csak a lánynak - aki lehet, hogy tisztességes és korrekt lenne veled - meg saját magadnak ártasz.
2012. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ha van egy másik normális lány ,aki tulajdonképpen nekem tetszik és (viszont).


és ő elfelejteti velem az egészet - azzal ,hogy ketten csak vagyunk (egymásnak) de szóval

Ez talán jó - nem?

2012. okt. 7. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást nincs akadály.:) De ha ezt a lányt szeretted, akkor adj egy kis időt magadnak. Addig ezzel a másikkal barátkozz, találkozgass és akkor egy idő után tényleg el fogja feledtetni veled a másikat.
2012. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak röhög rajtam..
2012. okt. 7. 19:16
 5/13 A kérdező kommentje:
(az 1. facebookon azon röhög: saját posztjain ,hogy mit írtam neki... ez krva gáz egyrész - másrészt meg szemét egy dolog..)mert persze - nem elég megalázó így is nekem.nem.á dehogy..
2012. okt. 7. 19:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Én átéltem ugyanezt-a másik oldalról. Én voltam a "szemét" lány. Elmondom nálam(nálunk) mi volt a baj, hátha segít.

Volt egy fiú, tetszettem neki, egyszer látott egész életében. Beszélgettünk (nem kifejezetten sokat, de azért annak is lehet venni), aztán találkoztunk. Nekem ő nem tetszett, mégis belementem, mert gondoltam miért ne ismerhetném meg jobban. Ő randinak hívta, én egyszerű találkozásnak. (Mondtam, hogy nem randi.) Ő ezután már ott tartott, hogy megkérdezte "kapcsolatban" vagyunk-e (facebook). Mondtam, hogy nem, nem értette. Mondtam, hogy meg akarom ismerni előbb. Terveztünk egy második találkozót, de aztán nem szerveztük meg rendesen, elmaradt. Aztán egyszer megint hívott (facebookon), és akkor leírtam neki, hogy nem, és hogy nem akarom ezt az egészet. És hogy közben mit éreztem: Először nagyon dobogott a szívem, mert ez volt az első alkalom, hogy észrevett valaki. Aztán nem tetszett, hogy ennyire biztos a kapcsolatunkban, de nem mondtam, mert... gondoltam "nyelvbotlás" vagy valami olyasmi. Aztán pedig végiggondoltam, hogy nem tetszik, szerelmes meg pláne nem vagyok belé, és engem zavar, ha én (először) csak barátságot akarok, viszont tudom, hogy ő nem. Ennyi.

Hangsúlyozom, hogy egyszer, egyetlen egyszer sem mondtam, hogy szeretem, vagy hogy egyáltalán bejön nekem kicsit is. Ha esélynek vette azt, hogy találkoztam vele, akkor sajnálom, de -szerintem- nem a én hibám. És le lehet pontozni, de amíg meg nem győztök az ellenkezőjéről, tartom magam ahhoz, hogy nekem (is) igazam van.


A másik kérdésedre meg nem tudok válaszolni, én is próbáltam már emberből kiszeretni, nem sikerült. Viszont azt meg tudtam volna mondani, hogy a pia(cigi,drog) nem segít.

2012. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó mondat után:(Mármint magamtól is, nem tapasztalatból tudom)
2012. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Előttem válaszoló: én értelek téged és nem gondolom, hogy a te hibád. Igazából ez nehéz ügy, mert mindenkinek a másik a szemét. Én is sokszor voltam már szemét csak azért, mert nemet mondtam (bár nekem ilyen jellegű tapasztalásom, mint neked nem volt).


Kérdező: Én azt mondom, felejtsd el, ha még nevet is rajtad. Figyelj, felnőtt (majdnem felnőtt, nem tudom, mennyi idős vagy) vagy. Ha a lány szekál, és te magadra veszed, akkor igen, hülyét csinál belőled. De ha nem veszed magadra, akkor csak magából. Éretlen. Nem kell vele foglalkoznod többet. Ennek a kapcsolatnak ez lett a vége sajnos, de ez van. Pár napot, akár pár hetet - arra még azt mondom oké - most ha úgy érzed, hogy neked most ezt ki kell adnod, akkor szomorkodj. De ne úgy, hogy ő ezt bármilyen formában is - értem azt, mondod neki, vagy kiírod facebookra - lássa. Nem szabad neki látnia. Azt lássa, hogy te ezt a dolgot felfogtad és éled az életed tovább nélküle. Én azt gondolom, ez a legjobb megoldás. Hidd el, találni fogsz magadnak egy olyan lányt, aki viszont szeret majd téged. Ezt a csajt nem neked szánták. Ne legyél kiakadva miatta. Nem túlzok, ha azt mondom; nála jobbat fogsz találni.:)

2012. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utolsóelőtti, de te korrektül azt mondtad ,hogy nem.

Onnantól nekem a nem az nem.

De ő csak hitegetett meg flörtölt... -.-

2012. okt. 8. 19:50
 10/13 A kérdező kommentje:

olyan mintha egészen félreértenétek - 2 hónapig hazudta, hogy összejövünk.

..ez a gond

2012. okt. 8. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!