Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Elmondanátok neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én egy 14 eves lany vagyok (most nyolcadikos) es szerelmes vagyok az egyik évfolyamtarsamba...ti mit csinalnatok a helyemben? Elmondanatok neki? Mert olyan erzesem van hogy en is tetszek neki... Mert szinte minden szunetbe engem nez..(ezt masok is mondtak mar h nez..) meg egyutt jarunk gyogytesire (nalunk a gyogytesi heti egyszer a rendes tesi helyett van es pont az Ő osztalyukkal vagyunk egyutt) es gyogytesin is egyfolytaba nez (de en is Őt) a multkor is gyogytesin amikor a tanar bejelentette hogy majd egy-ket oran csoportbontas lesz vartam par masodpercet es Rá neztem..erre Ő is pont akkor nezett ram...csak az a baj, hogy karacsonykor irtam Neki uzenetbe h "Boldog karácsonyt!:)" es kiirta h latta de nem irt vissza semmit...:( de azota is folyton nez..valamelyik nap is mikor utolso orajuk utan ment le a lepcson meg visszanezett ram...lehet hulyeseg de en szivem szerint elmondanam neki h szeretem de nem merem..nagyon felek elmondani Neki... ti a helyemben elmondanatok neki h szeretitek? Vagy mit tennetek?

2014. jan. 16. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te hogy mondanad el neki? :)
2014. jan. 16. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt így konkrétan elmondod neki, hogy szerelmes vagy belé, akkor azzal nem fog tudni mit kezdeni. Ami azt jelenti, hogy csalódni fogsz. Szóval valamilyen úton módon közelebbi kapcsolatba kéne kerülnöd vele, mert az érzelmeidet rázúdítani problémát jelentene. Nem haladnátok előre, csak ő nem tudna mit kezdeni vele, te meg szégyelnéd magad.


30/n

2014. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az a baj hogy szemelyesn nem igazan mernek vele beszelni ha meg rairnek lehet nem irna vissza...ha vissza is irna mit mondjak neki? Szi.hogy vagy? Beszelgetunk?
2014. jan. 16. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem mond el neki! :)

az egy dolog hogy nem irt vissza, lehe hogy be van tojva hogy irtál neki :)

2014. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia:) Szerintem akkor mond el neki, ha nem félsz a csalódástól és attól sem ilyedsz meg,ha esetleg elmondja, hogy tetszel neki...De ne félj lépni...Gondold meg és azt is, hogy mennyire viseled a következményeket:) De sok sikert. :))
2014. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!