Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek talonban tart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek talonban tart?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel párszor randiztam, nekem nagyon szimpatikus, kedvelem, szeretnék kapcsolatot kialakítani vele, de nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának és még nincs túl a volt barátján. Azt mondja kedvel és meg szeretne ismerni, hogy tudja hogy bízhat-e bennem, mert az exe elég csúnyán összetörte, de még időt kér, nem áll készen továbblépni. Ha nem keresem mindig ír, de a találkozókat nekem kell összehozni, viszont elég kezdeményező típus, simogat meg ilyenek, de csók még nem volt. Most tuti nem barát kategóriába vagyok, annál közelebb tart magához, de elvileg még nem tudja mit akar, mert szét van esve. Talonba tett, vagy tényleg csak időre van szüksége hogy el tudja kicsit felejteni az exét?

2014. jan. 17. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelem légy vele kedves és megértő. Hidd el megéri.
2014. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha találkozgat veled és kezdeményezget akkor nem hiszem, hidd el tényleg nehéz egy csalódást túlélni, úgyhogy csak légy türelmes és bízd rá ezt az idő dolgot.
2014. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez az "idő kell" szöveg mindig süketelés, kb az összes lány aki ezt mondta az másnap már azzal jött hogy húúú megismert valakit és együtt vannak.


Nem mondom hogy hagyd a fenébe, de azért erősen benne lehet hogy te csak ilyen átmeneti ember vagy neki, hogy ne legyen egyedül míg nem talál pasit.

2014. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valoban kell probald minel elobb levarrni... Onnantol ciki neki ha dobjak.
2014. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!