Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire szörnyű a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szörnyű a helyzet, hogy a nők a pasi 80%-át lenézik, nem találják alkalmas párnak a többségüket főként külsőre? Valami baj van a lányokkal, hogy nem reálisak az elvárásaik?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 20. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nos, igen. Fő, hogy mindig hiteles forrást vegyünk alapul….

Komolyra véve: ez egy megalapozatlan, és buta általánosítás. A valami baj veled van, he elhiszel minden szemetet, amit a neten találsz.

2014. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Hmmm. Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Én nem szoktam lenézni a férfiakat... persze vannak, akik kifejezetten nem tetszenek (bár ezek pont hogy ezek az izomemberek), de én speciel úgy vagyok Vele, hogy ha annyira nem is tetszik (külsőre), akkor is megtudom szeretni, hiszen a belső ami a fő...

Szóval én nem gondolom azt, hogy nekem egy tökéletes férfi kell... hiszen egyrészt nincs ilyen, másrészt ki vagyok én, hogy az kelljen? Én se vagyok tökéletes, és azt hisze ez így jó.

2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azok a nők meg, akik nem találtak még pár, azt gondolják, hogy a férfiaknak vannak túlzott elvárásaik.
2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért ti nem?????????
2014. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
senkit nem nezek le elnezest! egyetlen elvarasom van,hogy vonzodjak hozza...tehetek en arrol hogy nem tudok mindenkihez vonzodni? kepzeld azt hogy kihez vonzodok,azt nem csupan a kulso befojasolja..
2014. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Látszik, h nem Magyarországon csinálták a felmérést. Az itthoni lányoknál minimum 95% jönne ki.
2014. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen van baj a lányokkal.

A lányok azt nézik hogy: pénz,jóképű,swag,yolo meg flegmah cshávó.

De amikor ezek a nyomorékok kikerülnek az életbe amikor a szülők már nem raknak a seggük alá semmit akkor belőlük lesznek a kiégett proli parasztok és kiégett ribik.

Engem is lenéznek de már leszarom, pedig nem tartanak és nem tartom magam rondának, sőt mondhatni jóképű vagyok és viszonylag izmos.

A normális lányt keresem már pár éve de mindig csalódnom kellett.

17/F

2014. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Első: a 80% nem általánosítás, a 100% lenne az. Előbb értelmezz és utána válaszolj.
2014. jan. 20. 19:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnos igen,túlzottan fennhordják az orrukat a legtöbben,és ők csak tökéletes kinézetű helyes pasit akarnak maguknak mindenképpen.Inkább maradnak egyedül és várnak a helyes pasikra,aztán meg mikor azokkal vannak együtt akkor meg sírnak hogy jajj megvert a pasim,meg miért nem foglalkozik velem,és miért ilyen bunkó kijelentések.

Azok akik pedig törődnének velük és normális kapcsolatot lehetne felépíteni,azokat magasról leszarják és semmibe nézik.Ez bizony a legtöbb esetben így szokott történni.

A kivételek meg foglaltak és jól megvannak a kapcsolataikban,mert ők tudnak normálisan választani is. :)

2014. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hiteles a forrás. egy társkereső nagy adatbázisán alapul.
2014. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!