Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire szörnyű a helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szörnyű a helyzet, hogy a nők a pasi 80%-át lenézik, nem találják alkalmas párnak a többségüket főként külsőre? Valami baj van a lányokkal, hogy nem reálisak az elvárásaik?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 20. 19:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem egyszer tapasztaltam, mikor egyetemre jártam, hogy az elvileg intelligensnek tekinthető egyetemista lányok (szinte szín 5 ösök mindenből)is ilyen alázó, jóképű, magas, partisrácokkal voltak együtt. Persze ezek a srácok 2-3 év alatt kihullottak, de addig a kis cuki és okosnak tűnő lányokat is bepalizták, megdugták, megcsalták. De sokszor volt, hogy a koli szoba előtt hallottam, hogy még a kis cuki csaj könyörögte magát vissza a sráchoz magát, holott a pasi csalta meg vagy 5 csajjal a buliban. Mintha mágnes lenne ezekben az iszákos, nagyképű, sportos, jól öltözött flegma srácokban és a lányok 90%-át úgy tették ezek lukra, hogy rossz volt nézni. Tipikus éjjelnappalBudapest Kristófok voltak, alig mondtak nekik nemet. Aki nemet mondott, azokat is betörték és előgg vagy utóbb megdugták.
2014. jan. 20. 19:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező,amit leírtál ez pontosan így megy a mai világban sajnos.Nálunk az egyetemen is ugyanez van,a lányok csak ezekkel foglalkoznak,a többit emberszámba se veszik.

Velem lehetne értelmesen beszélgetni,sőt én is tudok viccelődni.Le se szarnak.

Az a majom gyerek meg arról mesél nekik,hogy jajj haha mennyi csajjal volt együtt,meg hogyan és hányszor volt részeg.

Ha ez kell nekik,akkor gratulálok a színvonalhoz.És elvileg ők is egyetemisták,de vicc ahogyan viselkednek.

2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"...a nők a pasik 80%-át..."

A nők. Így egy kalapban mind. Ez mi, ha nem 100%, ha így írod?

A teszt szövege:

"Female OKCupid users find 80% of men"

Azaz az én olvasatomban, ha nem általánosítani akarsz, akkor így hangozna a kérdésed:

„Valami baj van a OKCupid-on regisztrált lányokkal, hogy nem reálisak az elvárásaik?”


Amúgy meg nem értem, mit vagytok úgy oda. Ha kell nektek egy olyan nő aki a nagypofájú, nárcisztikus seggekre bukik, akkor legyetek ti is azok. Ha meg nem kell, akkor tegyetek rájuk magasról, és keressetek normálist. Azért akad olyan is.

Első.

2014. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én ugyan már közel vagyok a 30 hoz, de mindig ezt láttam. Mostanában is, ha vonattal utazok, nem egyszer fordult már elő, hogy csinos, okos (jogász, pszichológus) lányok szálltak fel a vonatra abba a fülkébe, ahol én ültem. Vagyis ezt mondták, hogy azok. Aztán mindig volt valahogy ismerős srác, aki felszállt hozzájuk. Ezek a tipikus díszpintyek voltak. Ez ugye két külön eset volt, egy jogászcsajhoz szállt fel egy páwa gyerek, rá 2 évre meg egy pszichológus végzős csajhoz egy másik páwa srác. Elvileg 23-24 körül lehettek, tehát már nem gyerekek voltak. De a srácok végig arról beszéltek, hogy nyáron kivel dugtak, a 60 napos szünetben 50 napon át részegek voltak, lim-lom munkát végeztek, mert innen meg onnan is kicsapták őket, mert mindig másnaposok voltak stb. Mégis mindkét esetben szó szerint bármit is mondott a srác, hiába volt minden második szava bazzeg, akkor is szinte szó szerint tocsogtak a nedvességtől a csajok és biztos voltam benne, hogy pár nap és úgy fogják ezek a srácok a farkukat megmártani ezekben a csajokban, mint a pinty.
2014. jan. 20. 20:13
 15/17 anonim ***** válasza:

Továbbra is fenntartom: nem mindig ez van.

Engem pl. irritált az ilyen „férfi”. Az ismeretségi körömben is teljesen átlag emberkékkel járnak/élnek a barátnőim. Szóval a nagy számok törvénye alapján, majd csak akad egy értelmes is.

Első (27/N)

2014. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Van értelmes is, csak már elkelt egy jó pasi mellett.
2014. jan. 20. 20:38
 17/17 anonim ***** válasza:
El mondom én hogy látom... Lassan én is 30 vagyok és keresgélem életem párját. Uram bocsá' regisztráltam 1-2 társkereső oldalra. A helyzet a következő: nem túlzok, ha azt mondom 30 lanyból 28 még csak arra se veszi a fáradtságot, hogy egy elutasító levelet írjanak. Pedig nem tartom magam csúnya embernek. Az adatlapon meg persze mindegyiknek oda van írva, hogy aaaaaaa.... Külső nem számít... meg hasonló dumák. Kérem szépen ez a mai világ el van kurvulva. Valami nagyon elromlott. Minden jót!
2014. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!