Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Az első randira vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az első randira vesztek valamit ajándékba a lánynak?

Figyelt kérdés
és ha igen mit?
2014. jan. 24. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elso valaszolo :D


kerdezo: attol fugg. ha total nem ismerem, hanem eloszor talalkozunk, akkor nem. ha mar ismerem es egy eles elso randira megyek, akkor egy virag mondjuk, de semmi extra.

2014. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi köze van a szexnek hozzá???? sima randi!!!! tudod mi az???
2014. jan. 24. 10:12
 3/11 ASOT ***** válasza:
Nem, első randira semmiképp.
2014. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyugi kerdezo, az elso valaszolo csak poenkodik. bar alapvetoen van nemi igazsagtartalma annak, amit mond :)
2014. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, úgyis én állom az egészet, meg azért megyek randizni, hogy megiamerjem. Nem tudom előre, minek örülne.
2014. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A virág a jó válasz? :D
2014. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok, én nem várok el senkitől semmit.
2014. jan. 24. 10:40
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem első randira semmit se kell vinni...
2014. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy igen. Mikor én randiztam egy lánnyal, azon a héten volt a szülinapja és kapott tőlem egy tábla csokit és egy plüssmacit. Annyira nem láttam rajta, hogy örül, de ez már őt minősíti, nem engem. 23/F
2014. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első randira semmiképp. Pláne, hogy randi célzattal nem nagyon megyek sehova mivel amíg nem ismerem a nőt eléggé addig nem akarok tőle semmit, szóval nálam az első "randik" inkább találkozók aztán később dől el hogy randinak nevezhető-e :) 23/F
2014. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!