Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu de nincs ötletem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu de nincs ötletem. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval. Nyíregyházán találkoznék egy sráccal akivel alakulnak a dolgok. Mindíg ő szervezi a programot mert helybéli de most rám bízta. Séta kilőve, Ahogy kori és pláza is. Nincs ötletem. Ti tudtok valamit?

2014. jan. 24. 18:21
 1/5 anonim válasza:

Mozi? Vagy üljetek be valahova kajálni és utána mozi?


Nem tudom mennyi idősek vagytok és, hogy mióta találkozgattok, de esetleg áthívhatnád magadhoz, hogy mondjuk nálatok nézzetek meg egy filmet.

Ha komolyan gondolod vele (és ő is veled) esetleg főzhetsz valami finom kaját (lehet ezzel még jobban elcsavarhatod a fejét)

2014. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igyekszek....

de mindíg félek, hogy elszúrom...

2014. jan. 24. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Biliárd a Dallasban, teaház, de a legjobb úgyis a kocsma :D
2014. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

mitől félsz? miért szúrnád el?


Mennyi idős vagy? és a srác?

Mióta találkozgattok?


Mindennek a kulcsa a "lazaság" :D

Legyél magabiztos és hidd el imádni fogja :)

Ha mindketten izgultok próbálj meg te lenni az oldottabb.

Ha látja rajtad, hogy lazán veszed az akadályokat, imádni fog.

2014. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én 15, Ő egy évvel van felettem

Másfél hónap,

Köszönöm a kommenteket!

2014. jan. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!