Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék vele randizni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék vele randizni, de hogy? L/14 (normális válaszokat)

Figyelt kérdés
Még csak Fél éve ismerem, de ahogy a szemébe néztem rögtön beleszerettem. Ezt el is mondtam neki, de ő sajnos semmit nem érez irántam. Mindig próbálok neki kedveskedni (ha rám néz mosolygok, rajzolok neki, stb). Karácsonykor randira tettem javaslatot, de nem válaszolt. Így már 3adszor estem nála pofára. De én őt akarom. Próbáltam "kiszeretni" belőle, de nem megy. Szeretném ha jobban megismerne, momdjuk egy próbarandin.De hogy vegyem rá?
2014. jan. 25. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Most legalább bele tudod magad képzelni a férfiak helyébe! Őket is így utasítják vissza és nem egyszer! Keress olyant akit érdekelsz!
2014. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mondom h próbálok leakadni róla, de nem megy :(
2014. jan. 25. 12:37
 3/5 anonim válasza:
Szabad tudni, hogy hány éves a kiszemelt? Mert ennek tudatában lehetne válaszolni a kérdésedre.
2014. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő is 14
2014. jan. 30. 19:11
 5/5 anonim válasza:
Gondoltam! Na szóval mivel nagyon fiatal még,valószínű, hogy semmilyen tapasztalata nincs a lányokkal. Ezért azt gondolom, hogy csak szégyenlős. Szóval ne add fel, finoman nyomulj. ;) De azért a tanulásról se feledkezz meg, mert igazából most, neked az a legfontosabb.
2014. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!