Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokak szerint ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokak szerint ha az első randin nincs csók akkor abból csak barátság lesz. Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Általában így van.
2014. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... a barátom meg akart csókolni az első randin... meg a másodikon... meg a harmadikon is... de nem engedtem neki. Kb 1 hét után jött el az, hogy oké, akkor arcrapuszinál is több lehet. Nem csókolózok bárkivel, és nekem igenis az első találkozásunk volt az első randink, ami előtt kb 2 napig beszéltünk egy-egy fél órát. Ennyi nekem max ahhoz elég, hogy eldöntsem, talán többet is akarhatok, de hogy első randin csókolózzunk??? Az azért kicsit korai... És nem, a csók nem az egyetlen módja, hogy tudasd a másikkal, többet is szeretnél tőle barátságnál.

Mi már több, mint egy éve együtt vagyunk, és nem hiszem, hogy csak barátként... ;)


21/l

2014. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!