Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több randizás és csók után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több randizás és csók után lehet még barátság? Azt is eltervezte már hogy megfektet majd.

Figyelt kérdés
Randiztam egy fiúval jópárszor. Csók is volt, szerelmes üzenetek stb. A szex is szóba került már hogy majd egyszer valamikor. Tehát többnek képzeltük mint barátság. De mégis vissza lehet léptetni ezt a dolgot barátsággá? Mondjuk én szeretem őt, de ő vagy csak szórakozik velem vagy szexre hajt.
2013. máj. 6. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
mitől vagy benne ilyen biztos? amúgy persze, hogy vissza lehet lépni. semmi sem kötelező
2013. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet. Ezt tanuld meg,, tehát ne stresszelj rá így randikra máskor se, HOGY JAJJ JAAAJ MI LESZ MOST MIT TETTEM!, adód magadat aztán ennyi, aztán meg ahogy érzed.


Ha nem akarsz többet, akkor nem kell, semmi sem kötelező, persze ettől még nem kell direkt meg se jelenni a randin mert épp olyan kedved van, legalábbis anélkülh hogy szolnál, de na gondolom érted


Vagy például lehet pl semmi közös téma nem lesz, és csak kb kínosan ültök csendben, hát istenem, itt is olvasgathatsz olyanokat hogy jaj zavarba jövök és nem tudok megszólalni, azt is lehet, max ciki lesz azt ennyi, meg ezt is lehet

2013. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!