Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak azok a diszkós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a diszkós könnyűvérű lányok, akikről mindenki beszél, hogy pár szép szó és egy kis pia és már csókolóznak is veled meg táncolnak?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években nem egy és nem kettő diszkóban jártam és kerestem az ilyen lányokat, de nem találtam. Mindig csak a NEM szócskát tudják mondani, hogy sem tánc, sem csók nincs, hol kell ezeket keresni? Mert itt valaki akkor nagyon hazudik, vagy eltűntek ezek a lányok?
2014. jan. 25. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyen bulizol baratom :/
2014. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű válasz te pont nem olyan vagy ,akivel kufircolnak...
2014. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok igénytelen és kövér alak, ezt szögezzük le. Sportolok és alacsony sem vagyok igazán a 177 centimmel.
2014. jan. 25. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól kéne kinézni, önbizalmat kéne növeszteni, izmokat is kéne növeszteni és úgy általában vonzó külsőt, tudni kéne bánni a szavakkal, stb.


Ezek közül legalább 2 skillt érdemes tudni, hogy ilyenek összejöhessenek.

2014. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rossz helyen? Hol kell? Ezt várom. Te pont nem az vagy akivel kufircolnak? Pont azt mondom, hogy mindenkivel szoktak (több ezer kommentet olvastam, hogy ott mindenki talált egy alkalomra nőt)
2014. jan. 25. 20:51
 6/9 Lávalámpa. ***** válasza:

Cseréljünk komám szórakozóhely címeket akkor.

Lehet ahol te jártál az lesz a a világ 8. csodája:DD

2014. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek szoktam igent mondani, a többségnek nemet mondok, azért ez nem úgy megy hogy bárkivel bármit :D
2014. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anti paladin ***** válasza:

Ehhez nem csak külső kell.

Egyébként tényleg te járhatsz rossz helyeken és/vagy rosszul próbálkozol. Pl. Dunaújvárosban az általam meglátogatott kocsmák háromnegyedében nem volt nagy ügy csajt felszedni egy "hozzáértőnek", Székesfehérváron nem egy esetben nem tudtam wc-re menni mert éppen üzekedtek odabenn.

2014. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 One of the Anonymus válasza:
Ne egy felhőleső klubban buliz. XD Menny olyan helyekre amiről mindenki beszél (Diszkóba).
2014. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!