Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik beszélgetés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik beszélgetés után lehet egy nőt randira invesztálni?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy nővel, lévén hogy munkatársak vagyunk. Pár szót váltottunk csak kedden meg pénteken. Péntek este faceen is beszéltünk 1 órát, úgy tűnik, hogy kölcsönös a szimpátia. Mikor érdemes egy randira elhívni? Azt megemlítem, hogy csak munkahelyi dolgokról beszéltünk, tehát párkapcsolat stb, arról még nem.
2014. jan. 26. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kb. most érdemes egy randira elhívni. De párkapcsolatot ne nagyon emlegess az elsõ randin...csak ismerkedjetek. Amúgy meg, milyen ember az olyan, aki randira invesztálni akar egy nõt? Futtatni akarod?

Invesztálni = befektetni

Invitálni = meghívni. Szóval, nem mindegy.

2014. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Màr hívhatod is , ne halogasd sokàig
2014. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Minnél hamarabb. 2-3 beszélgetés után én már kérem a telószámot, hívom fel, és kérem a randit :D

A csajok szeretik húzni a pasik agyát, azt már megtanultam. Tehát fontos hogy ne halazd a dolgot, mert lehet hogy csak húzza az agyad, és ezt egyből kiderítheted, ha nem adja meg a számát, vagy nem megy el randira.

2014. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elírtam, nem néztem utána, de jól hangzott, ezért írtam oda. A lényeg a randi lenne. Lehet még 1 hét beszélgetés után elhívom.
2014. jan. 26. 09:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok lesz a még egy hét. Tutyimutyinak fog tartani.
2014. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
28 vagyok, 5 éve nem volt barátnőm, nagyon kijöttem ezekből a randis dolgokból. A nő 29 éves. Tehát már nem az a 18-20 évesek vagyunk, ezen a szemüvegen keresztül kell nézni, hogy más-e az értékrend (nem nagyvilági primadonna nő, régen volt neki is párja).
2014. jan. 26. 09:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom mit kell már mondani egy randin, 6,5 éve voltam az utolsón.
2014. jan. 26. 09:22
 9/13 BlackSword ***** válasza:
0%
Invesztálni = befektetni... Te az invitálni szót kerested... Legyél már tisztában a szavak jelentésével, amit használsz, mert ezt nem elírtad, hanem buta voltál, és rossz szót használtál, mert az jobban hangzik... Elírás ez: juk... Na mindegy...
2014. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor invesztálok egy randiba és elhívom a nőt.
2014. jan. 26. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!