Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent? Vehetem jelnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Vehetem jelnek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, Ákos. Mostanában nagyon sokat lógok vele, és egyre többet beszélgetek vele. Bevallom, kicsit belezúgtam. Ma is beszélgettem vele és megemlítette a szülinapi buliját, ahova az osztályból hívna meg pár fiút, meg a régi sulijából pár lányt és pár fiút. Azt mondta, hogy az osztályból csak engem hívna meg, mint lányt! Ráadásul többször is bókolt mostanában; azt mondta az osztályból a lányok közül nekem van a legjobb ízlésem és még pár dolgot. Elég csajozós típus és kissé felületes, de nagyon kedves velem :) Megszállott vagyok, vagy ez tényleg jel valamire? :D Előre is köszönöm! :)

2014. jan. 23. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd jól megdug és továbbáll.
2014. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veheted jelnek.
2014. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Strigula, és mehetsz.
2014. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ez valamit akar, hogy mit azt csak ő tudja. De ne magad add a szülinapjára! De ha azt akarod... :)
2014. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2014. jan. 24. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!