Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nekem fontosabb egy jó drága (45 ezer ft) cipő megvétele, mint egy lánnyal való beszélgetés, akinek tetszem és ő is nekem nagyon?

Figyelt kérdés
Adott egy társkereső oldal, írt nekem egy lány, 30 km távolságban lakik, hogy szeretne megismerni. De én nem vagyok prémium felhasználó és nem tudok neki válaszolni. Van rendes állásom, keresek is nem is annyira rosszul (140 ezer felett kézhez), csak fukar vagyok. Szeretek venni jó cuccokat, nem a lányokért, hanem magamért. Nem sok pénzem maradt jövő hónap elejéig, pont 48 ezer ft. De már nem költök semmire, mert cipőre terveztem a dolgot, vagyis arra szánom. De 4 napja társkeresőn írt egy nagyon szimpatikus és csinos lány, hogy ismerkedni akar és szeretné, ha randira hívnám. De nem válaszoltam, mert per-pill jövő hó elejéig nincs (erre nincs) 3.600 ft-om, hogy prémium legyek és válaszolhassak. Mit tegyek?
2014. jan. 26. 13:09
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
29 F.
2014. jan. 26. 13:09
 2/40 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy két csomag Finaszterid-re is kellene a pénz, hogy a kopaszodásom lelassuljon, mert eléggé beindult és van már két jó nagy szarvam, mint az ördögnek. :D
2014. jan. 26. 13:11
 3/40 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarsz találkozni azzal, aki tetszik neked és te is neki, akkor miért vagy fent az oldalon?
2014. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Barom
2014. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól teszed hogy anyádéknál élősködsz továbbra is.
2014. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Arra költöd a pénzed amire te akarod, én nem leszek a könyvelőd.
2014. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
De akarok én, csak nem most, hanem pl 2 hét múlva, addig kapok bért. Persze lehet két hét múlva már nem fogom érdekelni, mert ő nem tudja, hogy azért nem válaszolok, mert nem vagyok előfizető, hanem lehet hogy félősnek, anyámasszony katonájának hisz. Amúgy 7 éve volt az utolsó kapcsolatom, nem azért mert annyira ronda vagyok, hanem a haverok mindig azt mondják, hogy túl egoista vagyok, csak magammal törődöm. Nem veszek a nőknek soha semmit sem.
2014. jan. 26. 13:15
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem anyáméknál élek, albérletben. De élelmet kapok a munkahelyen, nem kell itt semmire költeni.
2014. jan. 26. 13:15
 9/40 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2014. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

te még gyerek vagy

29 évesen ilyen felfogással??

amúgy meg attól hogy drága valami nem biztos hogy jó...


te inkább töröld magad a táskeresőkről,és élvezkedj a cipődre :D

2014. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!