Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Büszkeség vagy remény? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büszkeség vagy remény? Mit választanátok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal egy éve az interneten. Egyszer sikerült is vele találkoznom, ám utána hiába beszéltünk meg több alkalmat is ő midig közvetlenül előtte lemondta a programot elfogadhatatlan indokokkal. Végül feladtam, úgy éreztem nem vesz.komolyan, tehát fölösleges próbálkoznom így hát megszüntettem vele a kapcsolatot fél éve.

Most újra rám írt, és nem tudom hogy döntsek! Továbbra is hagyjam figyelmen kívűl vagy próbálkozzak.újra? Nagyon nem szeretnék újra ilyen megalázott helyzetben találni magam, de nem tudom kiverni a fejemből őt. Más szavakkal kifejezve az eszem azt.mondja hagyjam, hisz tudom mit várhatok tőle, de a szívem mást mond!

Szerintetek hogy oldjam meg ezt a problémát?

18f vagyok.



2014. jan. 27. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Tűzzetek ki egy időpontot a találkozásra,ha elmegy,akkor folytasd,ha nem,akkor ne.
2014. jan. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a gyümölcs jól mondja...
2014. jan. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék egy utolsó esélyt, mindenki hibázhat, de ha azt is elszúrja, ott a vége.
2014. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Marc Bolan ***** válasza:

Tiszteletem! Nekem még nem sikerült tartós ideig fenntartani az érzelmeimet...

Tehát én a büszkeséget választanám.

2014. jan. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vak is látja, hogy mi a MEGOLDÁS. De a vak már tapasztalt és 18 évesen is több esze volt…
2014. jan. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik,hogy a lány mostanában unatkozik és éppen nincs pasija.Így "ha nincs ló,jó a szamár is" elv alapján rád írt.
2014. jan. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudod kiverni a fejedből, akkor adj neki egy utolsó esélyt, hogy bizonyíthasson. Két eset lehetséges:

-elmegy, és elregélheti Neked őszintén, hogy mi történt vele, és mire fel jutottál eszébe kis kihagyás után

-nem megy el, és törölheted a címjegyzékből

N/34

2014. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Ennyire nem tudod kiverni…? Ne legyetek már naívak!!! Főleg nem 34 évesem…
2014. jan. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A 6-ik válaszolónak teljesen igaza van! ...bár azért megjegyezném, hogy eme leányzónak az sem számít ha éppen van fiúja. Volt pasijának sok gondja volt vele emiatt! :D Állítólag! :D


Kicsit ilyen minden lány egyébként szerintem, szeretik magukra hívni a figyelmet, kelletni magukat, még amellett is, ha éppen van pasijuk. Kell nekik az a plusz visszaigazolás, mert nem elég, ha csak egy ember mondja. :D

2014. jan. 28. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!