Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, felejtsem el vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy fiúval akivel már vagy 2 hónapja beszélünk facebook-on. Elsőnek egész jó volt, sokat beszélgettünk meg nevettünk, elején és a végén is arcra puszi :) Célozgatott arra is hogy legközelebb menjünk moziba.. de azóta se írt, pedig láttam hogy fent van. Néhány ismerősöm szerint már írt volna ha annyira jól érezte volna magát..
2013. dec. 14. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
-_-
2013. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tegnap találkoztatok utoljára... túlfilózod a dolgot. Ez még abszolút nem jelent semmi rosszat.
2013. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tarnolf ***** válasza:
Talán írj rá...hidd el, meg tudjuk unni a dolgot, hogyha nem ír a lány. :) Azt hisszük, nem érdekeljük az adott lányt.
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet arra var h te irj..
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Írj neki és kérdezd meg hogy érezte magát, milyennek talál és kérd meg, hogy válaszoljon egyenesen.
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
már lassan 24 órája nem jelentkezett az első randi után? Húha! Arra nem gondolsz, hogy te hívd fel?
2013. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De gondoltam már rá de mi van ha pont azért nem keres mert mégse érdeklem?
2013. dec. 14. 18:37
 8/13 anonim ***** válasza:
ha ráírsz ki is fog derülni...ne parázz,legyél túl rajta,írj rá. Nálam volt olyan,hogy nem írt rám a srác,aztán én ráírtam,és aztán megrótt,hogy nem mindig csak ő írhat,én is írjak rá nyugodtan :)
2013. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, még azért kicsit várok, hátha, de ha nem hát majd megpróbálom. Köszönöm a segítséget! :)
2013. dec. 14. 19:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak betartja az első randis "három napos" szabályt.
2013. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!