Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves srác vagyok. Az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves srác vagyok. Az első randin szerintetek hova vigyem a lányt?

Figyelt kérdés
Ismerem már őt, sőt jártam is már vele, de nem tudom még mindig elengedni, visszaszeretném hódítani randikkal. Úgy gondoltam hogy viszek neki egy szál rózsát, csak azt nem tudom hova vigyem el, télen, ilyen időben?! séta kilőve, teásak nem vagyunk, kávésak sem, mozira gondoltam, de azt sem az első randira terveztem. Segítsetek légyszíves Köszönöm:)
2014. jan. 27. 17:23
 1/10 anonim válasza:
cukrászda?
2014. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
Vidd el korizni aztán egy nagy pohár forralt bor :)
2014. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Korcsolyázni.
2014. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Korcsolyázni esetleg? :) Az pont ilyenkorra való.
2014. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva nem tudok korizni, és tudom hogy jó lenne mert legalább tudnánk nevetni ahogy bénázunk/bénázok, de olyan jól megszerveztem mindent, és nem mókázásra vettem az elsőt..annyira, mert komolyan gondoltam az egész randit, és mivel már ismerjük egymást tudjuk hogy melyikünk mitől nevet vagy ilyesmi, és most komolyan akarom venni :)
2014. jan. 27. 17:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a visszahódítás a cél, és már jártatok is, akkor nem attól fog újra veled lenni, hogy szervezel egy tök jó randit. Üljetek le és beszélgessetek.
2014. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
iskola
2014. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem attól..de ő nem tudja eldönteni hogy újra akar-e velem járni vagy sem, én pedig ezt elgondoltam és megszeretném valósítani! Mert jól elvoltunk, meg mind a kettőnk egy bolond személyiség ( :) ), de most komolyabbra veszem a témát, és megmutatok valami újat:) csak hát nem tudom hova vigyem..:S
2014. jan. 27. 17:39
 9/10 anonim válasza:
Noir Choco bar! :) pont nektek van kitalalva!!FORROCSOKIIIII*,* Renelem segitettem:)
2014. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Forrócsoki!! nem is rossz ötlet, köszönöm szépen!!:)és 2. randira szerintetek?:D :S:)
2014. jan. 27. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!