Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek van etes randival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van etes randival kapcsolatos "rémsztorija"?

Figyelt kérdés
Most főleg az érdekel, aki találkozott már interentről valakivel, és nem jött be a randi, volt valami stikli, vagy hazudott, vagy teljesn más volt élőben, vagy valami vicces történt...elő a sztorikkal! :) Lehet másé is, nem muszáj saját.
2014. jan. 28. 13:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*netes, természetesen
2014. jan. 28. 13:22
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem volt épp szép a bőre, ennyi.
2014. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megismertem neten keresztül egy srácot. Nem társkereső vagy ilyesmi, csak felvette velem a kapcsolatot, voltak közös ismerőseink. A lényeg annyi, hogy kölcsönös szimpátia alapján találkoztunk néhány hét beszélgetés után, és teljesen ledöbbentem, mert kb. kétszer akkora volt, mint amire számítottam. A képei teljesen félrevezetőek voltak, egyáltalán nem látszott, hogy NAGYON túlsúlyos. Ezzel alapvetően nem lett volna baj, de ugye az ember így átverve érzi magát.. :)
2014. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

A barátnőmmel még tinik voltunk. Összejött egy randi neki, de nem látta még képről sem a srácot.

Megkért, hogyha gigszer van, akkor mentsem ki. Ok.


Hát... kiderült, hogy a pasas egy kigyúrt, tetovált, marha magas és jó széles, kopasz srác volt. A barátnőm teljesen eltörpült mellette. Akkor léptem én a színre, amikor rá akarta venni, hogy üljön be a kocsijába, majd elviszi valami tuti helyre.


Mikor megláttam a srácot én leizzadtam a félelemtől.

2014. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan volt, h fura volt a pasi....


Amúgy a párom is a netről van, 3 éve együtt:D ha vmi gond van, az nem abból adódik h ott ismerkedtünk meg...

2014. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Van egy pár vicces történetem, hiszen magam is részt vettem már egy pár randin, illetve elkísértem egy pár ismerősömet is, szóval vannak emlékeim.


De most magamról mesélék, egy szó szerinti rémtörténetet, és azért mondom el, mert két fontos tanulságot hordoz :D Kezdjük akkor a legelején. Tehát egy olyan időszakban voltam, amikor szakítottam a volt barátnőmmel, és nagyon magam alatt voltam, szerettem volna egy időre elzárkózni a világtól. Felmentem hát az internetre, a chat.hu-ra, ahol megismertem egy lányt, és elkezdtem vele levelezni. Itt követtem el az első hibát...A lány ugyanis rémesen fogalmazott. Valójában olyan volt, mintha küszködne a szavakkal, és nem is tudna mit írni. A helyesírása pocsék volt, és erre még az sem volt mentség, hogy telefonról írt. Szóval innen gondolhattam volna róla, hogy egy műveletlen ember, és kép alapján sem volt egy nagy szépség, de gondoltam, egy baráti találkozót megér aztán majd lesz, ami lesz. Megbeszéltük a találkozót, de ami ott fogadott, az rémes volt...


Először is, amikor megjelent, ápolatlannak tűnt. A haja kócos volt, és az egész feje olyan volt, mintha másnapos lett volna, fáradnak is tűnt...Ez meglepő volt számomra, mert én szépen elkészültem. Aztán azt mondta nekem, hogy cigizni akar, tehát a dohányzásra kijelölt helyre vitt engem. Nagyon nem volt ez szimpatikus nekem, hogy egy köszönés után az az első dolga, hogy rágyújt. Egy lánytól szerintem ez illetlenség, egyébként meg én nem is dohányzom. Amikor odaértünk, valahogy éreztem, hogy ennek a találkozónak hamarosan vége lesz. Ő szinte semmit nem szólt hozzám, és közölte, hogy hamarosan mennie kell. Mivel nem akartam megbántani, és már eljöttem, gondoltam, talán megpróbálok beszélgetést kezdeményezni vele. Olyan volt ez az egész, mintha interjút készítettem volna vele. A kérdésekre rövid, és számomra nem szimpatikus választ adott. Pl, amikor megkérdeztem tőle, hogy szeretne-e továbbtanulni, akkor azt mondta, hogy "mienk?" Szinte sütött róla, hogy nem szeret művelődni. Aztán mikor próbáltam a beszélgetést ugye fenntartani, és kérdeztem tőle még, akkor indulatosan megszólalt: "hagyjál már!"


Ezt ne tudtam mire vélni. Minek vagyok akkor egyáltalán ott? Megkérdeztem még tőle, hogy van-e hozzám kérdése, amire várható módon azt felelte, hogy nincs. De komolyan mondom nektek, annyira, de annyira negatív kisugárzása volt annak a nőnek, hogy ezt nem is tudom így leírni. S szerint rosszul éreztem magam mellette, alig vártam, hogy vége legyen a találkozónak kb 10 percet voltam vele, de bőven elég volt.


Tanulságok:


-A csetes ismerkedés nem ajánlott. Persze, ki lehet fogni onnan normális csajokat, de most gondoljatok bele, hogy napokig leveleztem ezzel a csajjal. Mi lett volna, ha nyilvános helyen ismerkedek, és arra fordítom azt az időt? Talán összejött volna, egy jó csajjal.


-Az írás sokmindent elárul. Persze, nem minden esetben lehet kézpénznek venni, viszont ha olyasvalaki írását olvassuk, akinek bő szókincse van, és szépen fogalmaz, nagy esély van rá, hogy intelligens.


Különben manapság úgy alakulnak a dolgaim, hogy a volt barátnőmmel, - akiről fentebb írtam, hogy szakítottunk - ismét járni fogok, megbeszéltük, hogy szeretnénk újrakezdeni, és most a kapcsolatunk újjáépítésén vagyunk. Ha mondhatok a végére még egy tanulságot, akkor az az, hogy újrakezdeni nem késő addig, amíg van rá lehetőség.

2014. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg újra járni vkivel nagyobb hülyeség, mint a chates ismerkedés... ami egyszer nem ment, az miért menne később?:D
2014. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF :Előző: Miért ne menne? Én 3 éve vagyok együtt egy olyan sráccal, akivel előtte már jártam, és még sosem szerettem ennyire senkit.


ON: Életemben csupán egyszer randiztam olyasvalakivel, akivel a neten ismerkedtem meg, de ennyi elég is volt. Facebookon egyetlen képe volt, ahol elég jól nézett ki, de olyannyira csalóka volt az az egy szem kép, hogy amikor személyesen találkoztunk, egyszerűen nem ismertem fel. Csak álltam megkövülten, hogy ez nem lehet ő. De mégis.

Nem vagyok egy felszínes lány, de azért nem jönnék össze egy olyan fiúval, aki nemhogy nem vonz, de kimondottan taszít fizikailag. Márpedig ő taszított.

2014. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Ez nem rémtörténet de leírom hogy ne csak negatív dolgok legyenek!Chat.hu-n ismertem meg a páromat!2 hét után találkoztunk,1 hónap után hozzánk költözött,1 év után elvett feleségül!Ennek már 9 éve :-)Azóta van 3 gyerek is!
2014. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én itt, a gyakorin ismerkedtem meg egy sráccal, egy váratlan privát kezdeményezés után. Kérésemre küldött magáról pár fotót, éppen "elment". Kb. egy hónapon át tartó intenzív levelezés után találkoztunk először, az én városomban. Odaálltam a megbeszélt időben a megbeszélt helyre és figyeltem. Egyszercsak odalépett hozzám, felismert. Én viszont Őt nem :-D Teljesen más volt élőben, mint a képeken...és sokat beszélt. Ami még meghökkentett, hogy magasabb volt a hangja a vártnál :-D De kedves volt, szimpatikus. Azóta együtt :-)
2014. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!