Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hány elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hány elutasítás (lányoktól) után kezditek magatokat kellemetlenül érezni?

Figyelt kérdés
Mert nekem havi 4-5 elég (egyetlen siker sincs közte)és a nőket hibáztatom. Pedig nem kellene. Valaki még a 99 et is jól tűri, ha a 100. az igazi.
2014. jan. 30. 07:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem őket kéne hibáztatni,mert ha mindenki elutasít,akkor nem biztos,hogy velük van a baj.


És talán nem kéne mindenkinél bepróbálkozni,mert a havi 5 szerintem sok.

Össz nincs annyim.

2014. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Havi 5 az sok? Ugye most ittál és nem vagy jól? Én nem is ismerek olyan pasit, aki havi 10 alá menne ilyen téren. Biztos van, de ott nincs annyira igény párra.
2014. jan. 30. 07:50
 3/20 anonim ***** válasza:

Kerekítsünk nagyon durván: van mondjuk 3 millió olyan nő az országban, aki életkoránál fogva szóba jöhet. Most ebből van 100 darab, vagy 200, akinek nem jössz be, az még mindig szinte elhanyagolható mennyiség, így semmi okod nincs arra, hogy kellemetlenül érezd magad, mert nekik nem vagy szimpatikus.

Én mindig alaposan megválogatom, hogy ki az, akinél egyáltalán próbálkozok, és eddig még nem is kaptam visszautasítást, ha a szakítást nem számoljuk; a legrövidebb kapcsolatom is fél éves volt. Szóval, ha mondhatom így, akkor én a minőségre megyek és nem a mennyiségre.

2014. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A havi 5 az ugyanazt jelenti,mint a havi 10 és a havi 100,vagyis 0 maradandó sikert.
2014. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az elutasitas nem kudarc! Az elutasitas jo. Jo, mert mar az elejen kiderul, hogy folosleges minden erofeszites. Tehat az elutasitas megved a valos csalodastol.
2014. jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1
2014. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nézz magadba, mert ott lesz a probléma bizony. Ha talán megválogatnád, hogy kinél próbálkozol, akkor sikered is lenne.
2014. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én összesen nem próbálkoztam még ennyi lánynál. :D (Az már más kérdés, hogy egy kivétellel engem is minden esetben visszautasítottak.)
2014. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Rögtön jött a válasz, hogy ha mindenki elutasított akkor benne van a hiba. Faja... hülyeség a köbön. Lehet hogy csak rossz lányoknál próbálkozott. Nem kell egyik félnek se szenté avanzsálni magát. Ugyan olyan "válogatós" p*csák a nők 95%-a ahogyan a pasik férgek és hűtlenek. Ismétlem! Tisztelet a kivételnek. Én csak örülök hogyha sok ember ezt megcáfolja ezt az állításom, mert ad valamicske képet, hogy kik a kivételek, vagy tán pont azok kik találva érzik magukat?! További szép napot :)
2014. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!