Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sok elutasítás a lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok elutasítás a lányoktól jót tesz az önbizalomnak és csak erősebb lesz tőle egy pasi?

Figyelt kérdés
Ezt mondják, akik rengeteg lánynál próbálkoznak be és a nagy számok törvénye alapján előbb vagy utóbb bejön a dolog. Csak hát nem minden pasi olyan, hogy heti 10-20 elutasítást jól kezeljen és immunis legyen rá. Eleinte azt mondták, hogy ez rosszul esik, de később már csak egy rutin részévé válik a fiúknál, akik sokat próbálkoznak. Ha pedig majd úgyis összejön az az egy lány, akkor többet nyerhetsz vele, mint pl a 100 elutasítással vesztettél. Így van ez? Bele merjek vágni? Eleinte ,,fájni" fog?
2014. jan. 25. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos lesz részed pár elutasitásban , mint mindenkinek , de tuti lesz aki nem utasit majd el és már az is értékelendő hogy megprobálsz kezdeményezni és probálkozol
2014. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban lesz olyan,aki nem fog elutasítani akkor jó a megállapítás.De van ennek egy rossz oldala is,ha hosszútávon is csak elutasítást kapsz éveken keresztül akkor bizony beleeshetsz a "csapdába".Tudom miről beszélek mert én is ebben vagyok,a legrosszabb ellenségemnek se kívánnám hogy idáig eljusson.Az érzés,amikor úgy érzed senkinek nem számítasz és senki nem kíváncsi rád,nem kellesz senkinek a földön.Remélem te szerencsésebben jársz,és nem lesz részed hasonlóban soha. :)

Nem tesz jót a sok elutasítás,de ha már kapsz pár jó szót azért tőlük az már segíthet neked sokat.Én azt sem kaptam senkitől.

2014. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
minden kezdet fáj ami munkát igényel.Normál esetben a siker segít előre,a sikertelenség hátráltat,de az ember erre fejlesztette ki a pozitív látásmódot.
2014. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én még nem érzem magamban a hatalmas erőt :D
2014. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pl már próbáltam kezdeményezni, de sose sikerült, vagy nemvette a leány a lapot, vagy visszautsított és elég rosszul érintett mai napig is pedig már több éve történt, de én mindenesetre azon vagyok, hogy ha 1x nem kellettem valakinek, akkor utána én többet nemfogom zaklatni, valszeg ő sem szeretné, magamból meg minek csináljak bohócot még akkor is ha még mindig örülnék annak ha velem lenne.
2014. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Én nem úgy értem, hogy 20 szor ugyanahhoz a lányhoz odamenni, aki elutasított, hanem mindig máshoz. Én azt mondom, aki elutasít, annak még egy esélyt adok, hogy pár hónap múlva, ha látom rajta, hogy sokat mosolyog stb, akkor megint próbálkozok még egyszer. Ha akkor is nem, akkor hagyom. De mindig máshoz kellene odamenni. Elvileg mindenkinek megvan a párja azt mondják, csak nagyon kell keresni.
2014. jan. 26. 00:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez egy orbitális baromság. Az önbizalmat a POZITÍV visszajelzések erősítik. Akik folyamatosan negatívat kapnak, azok egyébként kivétel nélkül fájdalmasan megkeseredettek és önbizalomhiányosak.

Szóval ezzel a módszerrel pont az ellenkezőjét éred el annak, amit szeretnél.

2014. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A siker életeti az önbizalmat.

Nem az önbizalomért kell próbálkozni, hanem a sikerért.

Én azt gondolom, ha minden egyed kudarcból fel tudsz írni konkrét szabályokat, amiket legközelebb máshogy csinálsz (pl. soha többet nem megyek oda 3 lányhoz, csak egyhez; jobban fogok figyelni a visszajelzésekre, stb.), akkor előbb-utóbb megtalálod a saját utad. Nem biztos, hogy Neked úgy kell ezt csinálnod, mint valaki másnak, aki sikeres a saját módszerével. De az is lehet, hogy ez olyan, mint amikor a kickboxosok szétrúgják a sípcsontjukat az ajtófélfén, és nem marad benne ideg, és nem tud fájni.

2014. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Elobb utobb valoban ossze jon, ha magabiztos vagy, es elegedett az eleted egyeb teruletein elert dolgaiddal. Az hogy egy ilyen weboldalon ilyet kerdezel, nem azt mutatja hogy telve vagy onbizalommal, es elvezed az eletet. Ha nincs kello onbecsulesed, ez kisugarzik a masokkal folytatott beszelgeteseidben is, hatvanyozottan igaz ez a lanyoknal. Epits megfelelo egzisztenciat, erd el az almaidat amit szeretnel-vagy legalabbis kezdj el tenni ertuk-kinek kinek mi a fontos az eletben. Amig azon gorcsolsz egy csajjal valo beszelgetes kozben hogy mikor koppint le, sok jora ne szamits.
2014. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Tudod, ez olyan, mint pszichedelikumokat használni. Van, aki megvilágosodik, van aki meg megy a lipibongára.. Tőleg függ
2014. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!