Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hány elutasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hány elutasítás (lányoktól) után kezditek magatokat kellemetlenül érezni?

Figyelt kérdés
Mert nekem havi 4-5 elég (egyetlen siker sincs közte)és a nőket hibáztatom. Pedig nem kellene. Valaki még a 99 et is jól tűri, ha a 100. az igazi.
2014. jan. 30. 07:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azt, aki fűnél-fánál "próbálkozik"..ez tudod mit üzen a többieknek? Hogy mindegy neked, csak legyen barátnőd, ami azért elég rossz. Mégis milyen nő fogja elfogadni annak a közeledését, akiről tudja, hogy nem magáért kell neki, hanem csak hogy legyen? Illetve akin látja a görcsös próbálkozást? Ez nem verseny...ha tényleg csak annál kezdeményeznél aki igazán nagyon tetszik, és közben nem görcsölnél ezen, lehet hogy mást mutanának azok a számok.
2014. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egyik után se érzem magam kellemetlenül, ezen már túl vagyok, megszoktam :) többnyire egy laza "na ennek is fekete BMW-s pénzeszsák kell" nyugtázás után megyek haza Red Alert 2-t tolni. A csaj meg várjon csak a lovagjára 50 éves koráig, whehehe!


12:53, más kérdésnél meg pont hogy azt sulykoljátok, hogy ne pityeregjen a szobájában, hanem menjen és szerezzen barátnőt. Akkor most hogy is van ez? Csak mert ez durva önellentmondás a javából.

2014. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11#


Ez egy buta női logika, amit itt vázoltál. Igenis akkor lesz a csórinak barinője, ha nyomul ész nélkül. Hidd el, tapasztalat.


31F

2014. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Én élből elküldöm az olyan pasit, akin látom hogy én az X+1-edik vagyok, akit fel próbál szedni egy buliban. Másrészt hosszú távon te is jobban jársz az elutasítással, máskor meg azért panaszkodtok, hogy miért húzzák a nők az agyatokat, ha nem is akarnak semmi komolyat. Viszont ne add fel, egy elutasítás nem a világ legnagyobb égése, próbálkozz csak többször, biztos egyszer belebotlasz az igaziba.
2014. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem 1 is túl sok.
2014. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

17:15, hacsak a pasas nem abba a 0,000000000001%-ban szerepel, akiknek bejön az óvodás kiscsoportos szerelmük, és életük végéig boldogok lesznek, jobb ha tudod, hogy nagyon sokadik csaj is lehetsz egy pasinál. Attól függetlenül, hogy nem beszél róla, ez még így van.


Hogy ismerkedésből a legritkább esetekben lesz kapcsolat, annak a magyarázata egyszerű. 65%-ban élből lekoptatás, 20%-ban egyáltalán észre se vétel, 14%-ban meg friendzóne-ba száműzés. És akkor lehet csodálkozni az ilyen kérdéseken:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__53285..


Quod erat demonstrandum.

2014. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan jutottunk el odáig, hogy a nő csóválja a férfit, és azt tehetnek amit csak akarnak. Egy pasi szinte már nem is választhat párt, a nők diktálnak mindent.
2014. jan. 30. 18:28
 18/20 anonim ***** válasza:

Én sosem ajánlottam olyat senkinek, hogy próbálkozzon eszetlenül, így nem értem, miért lenne önellentmondás. Mert egy másik nő ezt mondta? És, nekem ahhoz mi közöm?

Én nem tudom, hogy gondolkodik a többi nő, de én biztosan így, és hadd írjam már le a véleményemet. Nem tudom, miért lenne egy nőnek hízelgő, ha olyan férfi próbálkozik be nála, aki mindenki másnál is. Az nem neki szól. Nem hinném, hogy a kérdezőnek az a havi 5 nő mind komolyan (a komolyanon a hangsúly) tetszik. Akkor meg mi értelme? Erőszakkal felszedni akárkit? Én elhiszem, hogy vágytok a barátnőre, de összejönni valakivel csak mert nincs jobb, vagy mert ő mondott igent a százból...hát, nem tudom. Szívetek joga.

2014. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, de persze, ha te kérdező ezt szeretnéd, és komolyan mindegy neked, akkor csináld csak, csak ne csodálkozz, hogy így megy. Ezért mondom.
2014. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van, a nők diktálhatnak mindent, me' mindegyikre nyomul 10-15 pasas, simán megtehetik hogy azt küldenek el az anyjukba akit akarnak...és meg is teszik.


Ezért mondom hogy feleannyit nem érnek amennyit bajlódni kell velük...

2014. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!