Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elmúlt öt évben többszöri,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt öt évben többszöri, pontosan három alkalommal sem sikerült barátnőt találnom!?

Figyelt kérdés

Mindig nemet kaptam és már nem igazán merek kezdményezni senkivel, főleg úgy, hogy múltkor is összefuttam egy baráti társaság keretein belül egyik lányal, hát köpni nyelni nem tudtam!?

Ti jártatok már igy,hogy sehogysem akar összejöni hosszú-hosszú ideig?


2013. ápr. 28. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Troll mode on?
2013. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
öt év alatt három? húha ezt aztán baromi sok
2013. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom a troll szó jelentését!
2013. ápr. 28. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ez innentől kezdve vagy trollkodás, vagy tényleg egy 50 éves trotty első netezését láthatjuk :D
2013. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerinted hányszor kellet volna próbálkoznom?

Mégtöbben röhögjen rajtam milyen szerencsétlen!?

2013. ápr. 28. 12:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Nme akarok én az ég világon senkit provokálni!
2013. ápr. 28. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozni egyszer sem. Normál ember módjára kommunikálni lányokkal viszont sokkal többször.
2013. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!