Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tanacsolnatok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsolnatok ebben az esetben? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

16/f

Tobb lanyra szemet vetettem az evfolyamban, viszont tobb gondom is van. Az osztalyomban a legrosszabb tanulok koze tartozom, aztan nem vagyok egy kozponti figura, van egy kis barati korom, akikkel eljarok ide-oda. Aztan s stilusom elegge kulonc, ugyanis rocker vagyok ezert sokan egy baromnak tartanak. De a kiszemelt csajok mind jobb tanulok nalam, valogathatnak a pasik kozul, a facebookon is ien 100 meg 150 likeot kapnak egy kepre mig en 15-20 likeot. Jah meg sok a focista meg a pawa az evfolyamon.


Van eselyem vagy adjak lejjebb az elvarasaimbol?


2014. jan. 30. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor maradnak a fiúk.
2014. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat segitettel!
2014. jan. 30. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:

"facebookon is ien 100 meg 150 likeot kapnak egy kepre mig en 15-20 likeot"


Ma már komolyan ez határozza meg egy ember értékét?

2014. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez aranyos :) Én is olyan lány (vagyis már inkább nő) vagyok mint a kiszemeltjeid, jó tanuló voltam, kötelességtudó, szöszi vagyok, de az a fajta, akit távolról sem könyvelne el senki ostobának, adok magamra, szeretek vásárolni, főzőcskézni stb stb. Nos a párom, akivel már 4 éve vagyok együtt szintén rocker :) a kapcsolatunk elején még ő is full feketén, krumplisszatyorral a hátán (én így hívtam a málhát :D) kezdte. Persze mára már azért levetközte ezt a viseletet, de a mai napig együtt hallgatjuk a Metallicát, Doorst, SOAD-t, Ozzy-t, meg még lehetne sorolni.


Szerintem van esélyed, bár igaz, a média hatására most elég torz lett sok lánynak az ízlése, de miattuk szerintem ne akarj változni, mert ezeknek a lányoknak a 95%-a nagyon felszínes. Meg olyan stílusuk is van, mintha kb ők lennének az atyaúristen. Olyat keress aki önmagad miatt szeret (főleg jellemben), meg ne csak a suliban nézelődj, hanem tartsd nyitva a szemed bárhova mész.


Én anno a barátnőmmel ültünk be egy kis pubba koktélozni, aztán szembejött velem a 19 éves Zakk Wylde hasonmás :) Azóta is együtt vagyunk.

2014. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)


hat nekem a hajam rockeres, meg zenekaros polokban maszkalok meg farmer meg tornacipo, es gitarozom, de koszi utolso

2014. jan. 31. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!