Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem tetszem neki, mit csináljak hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Már megírtam neki facebook-on hogy tetszik,(még ne látta, mert ez tegnap volt)de én nem tetszem neki, mit csináljak hogy tetszem neki?
2014. febr. 1. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod magadat megalázni/megaláztatni, akkor hagyd békén. Mindenkinek jobb lesz.
2014. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ennél többet nem tehetsz. Most hagyod, hogy ő lépjen.
2014. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egy kerekes szekes is biztosan szeretne meg szabadon szaladgalni, de fel kell fognia, hogy nem lehetseges.
2014. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszek neki, nem tudsz olyat tenni, amitől tetszenél neki, szóval keress mást
2014. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
szerintem van esély. én is azt hittem még 1 hete, hogy nem tetszem a fiúnak aki nekem bejön.. aztán most meg kiderült hogy lenne esélyem nála :))úgy történt, hogy egy haverja zaklatott aztán megkértemm hogy szóljon neki. utána meg már ő kérdezett tőle :) (pedig soha egy szót nem váltottunk) :D
2014. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak megaláznád magadat, ha ezt folytatnád. álmodozz róla, de megvalósítandó terveket ne fűzz hozzá, mert nem fog összejönni. Minden kislány elköveti azt a hibát, hogy annál a fiúnál próbálkozik a legtöbbet, aki neki nagyon tetszik, de ő maga nem tetszik viszont a fiúnak. a vége pedig az hogy sok ember előtt leéget. én is ezt csináltam, szinte mindenki, aki egy kicsit is bátor. egy hibát elkövetsz, aztán tanulsz belőle.

szóval, ha nem akarod megalázni magadat, akkor hagyd, ha mindenféle képen őt akarod, akkor próbálkozz és majd rájössz, hogy nem kellett volna! :)

2014. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!