Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valaki, aki belezúgott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki belezúgott a Harry Potter sorozat egyik szereplőjébe?

Figyelt kérdés
Én igen . Fred Weasleybe .
2014. febr. 1. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagridba. :$
2014. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Cedric Diggory (Robert Pattinson) tetszett a tűz serlegében. Belegondolva hogy most hogy néz ki már nem lenne kedvem belezúgni.. :D Egy filmszereplőbe hülyeség belezúgni. 1. Az életben nem fogsz vele. 2. Egy színész.. Nem magát adja, akkor meg minek belezúgni?!
2014. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mc Galagonyba,aztán Voldem...Tudjukkibe
2014. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha George az? :D
2014. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én meg tudom különböztetni őket .
2014. febr. 1. 20:27
 6/9 anonim válasza:
A színészeket biztosan meg lehet különböztetni. Egyikőjüknek elvileg hosszúkásabb arca van.^^ Bár nekem nem tűnt fel, de biztos így van.:D
2014. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Harry,Ron de ö csak a 7-ben,Draco,és az összes többi Weasley(kivéve Ginny-t mert nem leszek lezby)
2014. márc. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Weasley ikreket mindig is kedveltem a stílusuk miatt, de nem zúgtam beléjük.De Harryt is nagyon bírom, egy éve (kb.a harmadik könyv- és filmnél) belezúgtam, mert hát végülis jó a kviddiccsben, bátor, kedves és nem a külső alapján választ(lásd:pl.Ron), az első könyvben sem Draco ,,oldalára állt" a vonaton, előtte az abszolúton is Hagrid mellett tartott ki.De amikor a negyedik filmben megláttam AKKORA hajjal...Na mindegy a színész annyira nem jön be:)
2014. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Draco Malfoy ( azaz Tom Felton) :3
2014. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!