Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elkéne mondanom itthon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéne mondanom itthon, hogy randizni megyek?

Figyelt kérdés
Anyának azt mondtam, hogy egy barátnőmmel találkozom. Nem tudom milyen lesz a randi kimenetele, és nem akarom hogy utána esetleg folyton kérdezgesse: "na mi van azzal a fiúval?" (ha esetleg rosszul sülne el a randi). Még nem volt senkim se, nem is szoktunk ilyenekről beszélgetni. Ti bejelentitek otthon, hogy rndira mentek XY-nal?
2014. jan. 30. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
en nem jeleentem be:D ugyan ez miatt
2014. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindig bejelentem és hogy miért? Mert sosem tudhatod hogy mi lesz a randi a vége. Tapasztalatból tudom, hogy egy srác meg akart húzni a randi végén én nem hagytam magam és az volt a szerencsém hogy anyáéknak feltűnt nem vagyok otthon 9-re ahogyan megígértem, pedig nálam ritka ha kések és utánunk jöttek.

Szóval jól teszed ha elmondod, és nem fog vele zaklatni meg ha igen akkor is... az anyád nem elvégre joga van hozzá.


18L

2014. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már felnőtt vagyok, de tizenéves koromban én sem jelentettem volna be. Persze idősebb korban sem.
2014. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a szüleidnek nem is szólsz kivel,mikor, hol találkozol, azért a legjobb barátnődnek mond el.. legalább 1 ember tudja, kivel merre jársz. Bármi történhet veled.
2014. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. voltam, egyébként férfi vagyok. Lányoknak talán valóban szerencsésebb, ha elmondják, ezt nem tudom megítélni.
2014. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én annó mindig mondtam, hogy "randizom xy-al, majd jövök"

Ha hazamentem, és megkérdezték "hogy ment", vagy elmeséltem, vagy mondtam, hogy "ááá".

Annyi a lényeg, hogy tudták h. hol vagyok, és mit csinálok, és nyugi volt.

Nem volt nálunk ebből zűr sosem.

2014. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg egyébként abból a szempontból is érdemes elmondanod, hogy ha esetleg pozitív lesz a kimenetele a randinak, és összejöttök. Mit fogsz mondani akkor, hogy ismerkedtetek meg? Egyszerűbb, ha rögtön tiszta a helyzet, és ha utána kérdezősködnek, akkor csak megmondod, hogy még nem tudod, mi van, vagy hogy rosszul sült el, és békén hagynak.
2014. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fiatal srácként csak akkor kezdtem otthon beszélni egy lányról, ha már volt 1-2 sikeres randink. De ha jól sikerült a randitok, és késztetést érzel arra hogy anyuddal megoszd, akkor nyugodtan tedd.
2014. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!