Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életetek legviccesebb randija?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életetek legviccesebb randija? Esetleg a legrosszabb? Vagy csak valamilyen okból legkülönlegesebb? Meséljetek! (:

Figyelt kérdés
Bármilyen jó történetet szívesen fogadok!:)
2009. dec. 6. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

húha :D

Hát volt 1-2..amire leginkább emlékszem és midennap eszembe jut,az talán az,hogy 3 évig vártam 1 srácra,nagyon tetszett,de nem jeleztem neki,ő meg félt hogy én nem akaork semmit,hisz 11 év van köztünk.nem próbálkozott..aztán 1 szép napon,rámírt iwiwen(mire ne jó egy iwiw :) ),miújság stb,visszaírtam,de hozzátettem,hogy rég találkoztunk,összefuthatnánk.Már 1 éve nem láttam őt,de mégis szerettem.Így is lett.Újpesten lakom,ő a 8.kerületben.Megbeszéltünk egy időpontot a Központban,majd én szépen kiterveltem,hogy elcsalom Dunakeszire a tavakhoz,úgyi van ott egy telkünk,hátha történik ott valami :) Hát történt..:D Szépen sétálgattunk,bezsélgettünk,tudtára adtam már addigra hogy telejesen oda vagyok érte,nevetgéltünk szórkoztunk..Kiállt a stég szélére majd odamentem,átöleltem.. ő hirtelen felemelte a fejét és láttam hogy meg akar csókolni.Hát meg is történt,csak közben nekem akadt egy ötletem hogy előrébb léptem egy picit,mert nyomta vmi közben a lábam,ő meg hátrébb,de csak egy féllépés vot az egész,ez mind csók közben.. és..belesett a tóba:D Hát így jöttünk mi össze :P Kicsit vörös lehetett a fejem,eléggé kelemetlen volt hogy a jéghideg vízbe belelöktem,vagyis belekegettem,de azt hiszem megérte :P

18/L

2009. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mendus ***** válasza:
100%

Jujjj ez nagyon aranyos történet :) ezt most jól esett elolvasni (előzö kommentelőnek szól)

Én sajna nem tudok ilyen jó történettel előrukkolni :(

¤M¤

2009. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzászóló vagyok.Hát nekem is jólesik visszagondolni rá,vices volt,meglepő mégis jó :)
2009. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik vicces randi az volt, mikor a srác kabátját lesz@rta egy galamb, még csak 16 volt eléggé visszafogott leányzó és nem mertem neki szólni, ugyanis ő meg nem vette észre:)


A legrosszabb pedig az volt, amikor már 18 voltam és elhívott egy srác, mikor találkoztunk halvány gőze nem volt hova menjünk, jó én ismertem egy helyet a környéken gondoltam menjünk oda. Én fizettem mindkettőnknek.. engem nem zavar ha magamnak fizetek egy randin, de hogy a pasi számláját is én álljam.. na azért az már túlzás. Ezekután kitalálta hogy menjünk egy plázába.. ott ültünk mint a 10 évesek.. majd még egy haverját is oda rángatta, érezhetően azért hogy lecsekkoljon, ja és végig a melleimmel beszélgetett, pedig nincs is nagy és még csak nem is olyan felső volt rajtam ami hangsúlyozná

2009. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akarom mondani én voltam 16, nem ő
2009. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényemmel az első randink a legemlékezetesebb számomra. A budai várba mentünk sétálgatni. Akkor már másfél éve szerelmes voltam belé, és annyira el voltam varázsolva tőle, hogy nekisétáltam egy villanyoszlopnak. Jó nagy búb nőtt a fejemre. :-)
2009. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eszembe jutott a párommal az első randi:D

Már régebben leveleztünk, beszéltünk telefonon, de személyesen akkor találkoztunk először.

Addigra mindketten meglehetősen szerelmesek voltunk, és nagyon izgultunk. Egy kellemes faluban beszéltük meg a találkozót, ahol van étterem, tópart, romantika.

Én előbb érkeztem, mert ő eltévedt..pasi :DDD

Amikor befutot, a kocsim mellé parkolt, majdnem elvitt egy padot és egy szemetest. Mint kiderült később, nem is látta. Engem bámult, és félt, mindjárt beugrok az autóba és ezerrel elrohanok. Nem rohantam el. Kiszállt, előásott a kocsijából egy csokor virágot és átadta. Én olyan zavarban voltam, hogy felnyitottam az autóm csomagtartóját és 3 méterről bevágtam a csokrot, majd lecsaptam az ajtaját.

Aztán elmentünk a tópartra sétálni. Leültünk egy padra, szorongattuk egymás kezét. Egyszercsak megállt egy busz a közelben, kiszállt kb. 40 nyugdíjas és körénk ültek uzsonnázni. Még a mi padunkra is jutott pár belőlük.

Észvesztve távoztunk és jókat vigyorogtunk. Mai napig szoktam emlegetni, hogy talán a nénik közül kellett volna választania, nem velem kínlódni:D

2009. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
18.23! Ezen a virágos részen jót nevettem:) Aranyos jelenet lehetett.
2009. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%

kórházban dolgozunk..Eddig csak

futólag találkoztunk. Rám írt a kék-

fehèr közösségi oldalon, hogy lenne-

e kedvem meginni vele egy kv-

t..Naná, hiszen eszméletlen szemei

vannak a pasinak...a maszkban

amit lehet látni:) sminkeltem laza 2

órát, szexi ruha fel, indulás...Első

benyomásra lepontoztam mert

legalább 20 percet késett..

Odamegyek, hogy én vagyok

a...Erre rám mosolyog...:D volt vagy

4 foga...:O ez rátette a pontot a

randira...gondoltam adok neki egy

esélyt...végigköpködte meg fingotta

az egész randit..Úgyhogy felálltam,

s megköszöntem hogy majdnem

beszart a gyönyörtől..31 perc után

otthagytam....

2014. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!