Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Lányok, belemennétek egy párkapcsolatba, ha ( mondjuk, hogy számotokra nagyon fontos) érettségi időszak előtt álltok? + ugye nyár végén lehet, hogy az illetővel más iskolába is kerültök, elég messze egymástól.

2014. febr. 3. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

most már egyetemista vagyok érettségi előtt, közben, után is együtt voltam a barátommal. Én nem értem ez hogyan befolyásolja a kapcsolatot, oké, hogy tanulni kell, de mindig kell kikapcsolódás. Hozzáteszem emelteztem, minden érettségim 5ös, szóval nem vagyok egy lógós fajta.

Viszont! mivel ez egy friss kapcsolat lenne, így szerintem nem nagyon bírna egy ekkora távolságot, de miért ne adnák meg neki az esélyt? Próba cseresznye.

2014. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha mindketten komolyan gondoljunk. Egy komoly kapcsolat kibírja a nehézségeket. :)
2014. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!