Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ábrándultam ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándultam ki belőle?

Figyelt kérdés

Az a lány aki tetszik,szerelmes vagyok belé,imádom

Annyira gyönyörűnek tartom meg minden

De ma megláttam cigizni

Amúgy csak annyi hogy nagyon aggódok érte még ha nem is lehet az enyém

Most valahogy nem érzem azt iránta mint kicsivel régebben



2014. febr. 5. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert rájöttél, hogy nem olyan tökéletes, amilyennek magadban beállítottad, "felnyílt a szemed". A "rózsaszín köd" ugyanis hajlamos elvakítani, ez a köd pedig most kicsit széjjelebb oszlott. :) Ismerős érzés. Örülj neki, hogy tisztábban látsz egy picit.
2014. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 biohazardxxx ***** válasza:
a mai cigaretta árak mellet majd leszokik a kis hülye :D
2014. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na hat ha ugyse lehet a tied akkor minek foglalkozol vele de ha eszt csak te dontoted el hgy nem lehet a tied akor meg kuzdj erte de nem ajanlom ha cigizik ezel az arakal melette a gatyad is ramene ezel a csajal na hat ha nagyon akarod akkor hodisd meg mert igy csak almodozni nem erdemes
2014. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!