Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Öngyilkos akarok lenni 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkos akarok lenni 29 évesen, mert soha nem volt barátnőm és netes társkeresőkön is folyton ezt kapom, mint ma. Megtegyem?

Figyelt kérdés

Sokáig leveleztem egy lánnyal, volt képcsere, sok-sok tartalmas beszélgetés. De ma ezt kaptam és feladtam az életemet is.


,,Szia!


Ne haragudj, csak még mindig meló :S

Annyira szimpatikus vagy nekem, szeretnék veled levelezni.

Viszont már nem is ámítom magam. Nagyon költséges lenne találkozni, és nekem ez a része nem teljesíthető. Nincs sajnos havonta annyi pénzem, hogy találkozzunk. Anélkül meg sajnos nincs értelme.

Örülök, azért, hogy megismerkedtünk :) Nem felejtelek :)

Sok sikert, hátha a közelben van hasonló, mint én :P


Sok puszi, D..i


Adjatok tanácsot kérlek titeket.


2014. febr. 5. 19:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
32%
Tedd-e meg? Szerintem ha meg akarnád tenni, akkor nem itt irkálnál, hanem megtetted volna már...
2014. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Ez a lány nem jött össze. Lesz másik. Ezért nem kell öngyilkosnak lenni b+ szedd már össze magadat.
2014. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
12%
egy igényesebb k.r.a megoldja a problémáidat 15-45eft
2014. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
48%

Semmikép ne tedd meg, lesz a közeledben nála jobb is!

Hülyeség ilyenen gondolkodni...te sem tudnád fizetni az utat? am a csajt se értem.

2014. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Ahol megállt az idő ***** válasza:
34%

Ne tedd meg,ezt felejtsd el.

Ne bízz túlságosan a társkeresőkben,mert látod,hogy mi lett a vége.

2014. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%
Tedd vagy ne tedd , de ne próbáld
2014. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
ne tedd meg! hanem inkabb gondolkozz el azon, hogy mit csinaltal eddig rosszul, hogy meg nem jott ossze a dolog, es valtoztass. elobb vagy utobb megtalalja a zsak a foltjat!
2014. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Pest-Nyíregyháza távolságról lett volna szó.
2014. febr. 5. 19:40
 9/42 A kérdező kommentje:
Van rendes munkahelyem,megfelelő bérrel, de már ennyi kudarc után dolgozni sincs kedvem menni.
2014. febr. 5. 19:41
 10/42 anonim ***** válasza:
ne kezdj el olyan nökkel levelezn,akik messze laknak,ha neked sincs penzed utiköltsegre es nem fogod ezt kapni!szedd össze magad,menj ki k.rv.zni egy kicsit,legyel ferfi!
2014. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!