Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A netes társkeresőkön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes társkeresőkön a lányok egy része (nem tudom persze, hogy mennyi) miért támaszt irreális követeléseket a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Ált. ott ismerkedek. Legtöbbször messze laknak 200+ kmre, így ne szokott összejönni a dolog, sokszor még találka sem. Ha pedig találok átlagos lányt 30 km-es körzeten belül, akkor mindig kiderül, hogy van valami ,,flúgja". Mondom ezt úgy, hogy 26-31 közötti viszonylag már érett diplomás nőkkel ismerkedek a koromból kifolyólag. De egy idő után 2-3 nap beszélgetés után mindig kiderül, hogy miért is vannak ezek a lányok egyedül. Kérdik, ugye van már saját lakásod 28 évesen? Mondom albérletben élek. Majd jön a hátttt, legalább nem otthon lógsz már, de jó lenne ha lenne lakásod is. (miből?, nettó 150 ezerből szegény családi háttér mellett?) Meg kérdik, nem küldesz (már láttak képet)csupasz felsőtestet képet magadról, ugye nem szőrös a mellkasod, attól undorodom fújjj (mindezt 31 évesen mondta, hogy nem volt világszépe, sőt). Meg emeled már fel a hajad, ugye nem kopaszodsz alatta? De mondom, egy kicsit, férfi vagyok, elég magas a tesztoszt. szintem. Erre mondják (nm egy), hajbeültetésen nem gondolkodtál még? No comment. Ezen kívül még sorolhatnám a 100 meg 100 elvárást ezektől a nőktől 30 fele is. Ha ők lennének a világ szépei, akkor elhinném ezt, de mivel jó esetben is 10 per 4 es lányok voltak, hiszen 1000 meg 1 millió szebb lányt láttam már az utcákon mászkálni, így kezd megrendülni a hitem ebben a rendes ,,csaj" dologban. Csak az a baj, hogy ezek a lányok, akikről írtam, ők vannak távolságban megfelelően közel hozzám, így ezekből kellene kihozni valamit. Élőben nem ismerkedem, nincs időm.
2014. febr. 1. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem probaltad meg az ismerkedes indirekt modjat, amikor elobb megismersz es megkedvelsz valakit es csak utana torod a fejed egy randin? Benned valami bowden forditva van bekotve!
2014. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, mert ha egy pasi max 1 hét alatt nem hívja el randira a lányt, akkor töketlennek fog tűnni. Legalábbis ezt tapasztalom.
2014. febr. 1. 08:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Mondom en, hogy valami baj van Veled: akkor leirom maskent


ne ismerkedo oldalakon probalj meg kapcsolatokra szert tenni, az az esetek nagy reszeben egy nagy kamu ... komolytalan es otthon unatkozo emberek elfoglaltsaga


en arra probaltalak ravezetni, hogy a normal eletben megismersz valakit ... mondjuk egy kirandulo helyen, sportolas kozben - avagy sportrendezvenyen, de akarmilyen rendezvenyen ... erted? ... megismerkedsz mint minden normalis ember es ha valakivel mar jol is erzed magad, nincsenek hulye kerdesek es elvarasok, egyszeruen csak szeretnel vele ujra es ujra talalkozni, akkor lehetne az ismerkedest elterelni kapcsolatosdi iranyba


Te ilyen nagyon modern es trendinek gondolod, hogy nyomsz egy enter gombot es lesz egy tokeletes csajod, de ne remenykedj

2014. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Amugy pedig ebben a mondatodban van a kutya elasva: "Élőben nem ismerkedem, nincs időm"


Szoval ne csodalkozz!

2014. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A netes tárkeresés erről szól, megvannak az elvárások és ha azoknak nem felesz meg, akkor már nem is akarnak találkozni. Az átlagos "középrohadt" lányok sajnos a legrosszabbak, azt hiszik, hogy ők sz.rták a spanyolviaszt, holott a való életben úgy elmennél mellettük, hogy észre sem vennéd őket. Ismerkedésre kell időt szakítani, ha erre sincs időd, akkor hogy a viharba szeretnél párkapcsolatot?
2014. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szeretethiany es az olthatatlan kapcsolat utani vagy olyan mint a cukorbetegseg. Megvakulsz tole es mar olyanokra is ramozdulsz, akit korabban eszre sem vettel volna. Gyogyulj meg!
2014. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Költőnő? ***** válasza:

aztakúúúvaa, ilyen tényleg van? :DDDDD

hát nem tom, ez azért tényleg nem normális. :)))

én sose kérnék Tőled ilyen Faxságokat :) Mondjuk én nem is neten ismerkedem :)

2014. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs időd ismerkedni, akkor inkább függeszd fel a dolgot, amíg lesz. Egy kapcsolatra még több időt kell szánni.
2014. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hogy lenne? Tanár vagyok, reggel 7 kor megyek, este 5 ig mindig ott ülök, el nem lehet jönni hamarabb sosem. Aztán készülni kell másnapra, óravázlatot kell írni. 9 óra mire végzek és még jó lenne vacsorázni, zuhanyozni, elkészíteni a ruhát másnapra. 11 óra mire ágyba kerülök mindig. Egyedül a hétvége szabad.
2014. febr. 1. 10:17
 10/14 Költőnő? ***** válasza:

miért kell ott ülni 5ig?

van pár tanár ismerősöm és azért ez nem általános jelenség...

2014. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!