Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kelthetném fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel egy ILYEN lány figyelmét?

Figyelt kérdés
Én most vagyok negyedikes, a lány meg elsős. Nem szokott problémám lenni a lányoknál, de ő egy kicsit más. Rövid haja van, az arca gyönyörű, az alakja törékeny és kecses. Nagyon érdekes stílusa van. Állandóan mosolyog mindenkire, és szinte repked a folyosókon a rajzfüzetével. Szóval egyfajta művészlélek lehet. Egyszer megszólítottam. Hihetetlenül bájos volt. Nem bírtam levenni róla a szemem. Szinte alig beszélt(elég titokzatos lány), de végig mosolygott. Szeretnék vele nagyon elmenni valahova kettesben, de olyan más mint a többiek. És egyszerűen nem tudom, hogy hogyan tegyem. Teljesen átlagos vagyok. Hozzá képest mégis semmilyen vagyok. szeretném megismerni, de nem tudom mit tegyek.

2014. febr. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kort írjál már papi,hol vagy negyedikes ált.isk. vagy gimi, egyetem?Mert ez nem derült ki.
2014. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahová b+, biztos nem fog visszautasítani. Ismerkedj meg vele, járjatok el erre-arra, aztán ha kicsit jobban megismerted és még mindig szimpi, akkor elmondhatod neki szépen fokozatosan, finoman, hogy mit is érzel és ha kölcsönös a szimpátia, akkor nyert ügyed van. Sok sikert!
2014. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozza es beszelgess vele elvegre o is csak egy tini lanyka es biztos orulne neki ha elhivnad valahova akar csak setalni vagy delutan elkiserned vagy valami :)
2014. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már beszéltél vele és kedvesen volt, mosolygott akkor nyugodtan oda mehetsz hozzá és mondjuk elhívhatnád őt egy kávéra, vagy teára! Mi lehet a legrosszabb? H azt mondja, h bocsi de nem, de legalább megpróbáltad!:)
2014. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj oda hozzá és hívd el valahová! :) Én is hasonlóan mosolygós művészlélek vagyok, hidd el, nem fog nemet mondani, ha olyan, amilyennek leírtad, akkor szeret megismerni másokat. Persze nem úgy, ahogy a nagy átlag, ezért esetleg tudd meg, hol tartózkodik szívesen! :)
2014. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki pitét.
2014. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok de szerintem ez egyértelmű volt, hogy nem általános iskolás. Mindegy. Szerintem kifejezetten különbözik a többi lánytól, ezért nem tudom mit tegyek/ hova hívjam el. Sétához túl hideg van? Van egy nagyon szép park a közelben.
2014. febr. 8. 18:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Pitét? miért pont pitét?:D
2014. febr. 8. 18:02
 9/10 anonim válasza:
juj ez pont az én szakterületem...:3 na szóval az a lány a fény az alagút végén ő a napfény a sötétségben meg ilyenek igaz? :D az ilyen lányokról jó jobb ha tudsz pár dolgot...egyik legjobb barátnőm ilyen :D na szóval azt hinnéd egy angyal ami lehet is félreértés ne essék de az ilyen lányoknál nagyon fontos a külső >< nem viccelek mielőtt azt mondanád neeem ez tuti nyomja itt a budiba valót nem ez igaz én ilyenekkel és sajna ez van ők a tipikus külső megfog belső megtart a szex pedig hozzáláncol csajszik bizony szóval ha tetszel neki amit elég nehéz lesz kideríteni mivel a felszínen mindig kedvesek lesznek hozzád ezért bizonyos jeleket félre érted? :D mutasd magad magabiztosak eleinte elérhetetlennek egy két mosolygás ha van sármod xdd vesd be mert nagy szükséged lesz rám sok sikert...!!! :D
2014. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem, ő nem ilyen. most kicsit kérdezgettem róla egyik barátomtól. tényleg nagyon kedves mindenkivel. Kérdés nélkül segít mindenben. és nincs benne semmi előítélet. és akit eddig kérdeztem mind azt mondta hogy mindenki imádja szinte. kivéve a tinip*csák meg a páva srácok. hogy tudnék én így elé állni. tökéletes ez a lány. vagyis inkább borzasztóan érdekes.
2014. febr. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!