Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom ha friendzone-ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha friendzone-ba kerültem?

Figyelt kérdés
Teljesen oda vagyok a lányért viszont ő megmondta hogy most nem akar párkapcsolatot és más az ideálja viszont amikor találkozom vele csillog a szeme. Bókolgatok neki, de nem keresem minden nap, volt már többször is, hogy ő is keresett. Mit csináljak?
2014. febr. 9. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg,már megérkeztél.
2014. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, h nem akar párkapcsolatot, az azt jelenti, h nem nézel ki elég jól, tehát esélytelen vagy nála.
2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

# 2:

Ez!

Aki azt mondja, hogy nincs szüksége senkire, a következő pillanatban már egy macsó ágyában landol. Ez csak egy diplomatikus elküldés. Ne ámítsd magad...

2014. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondta, hanem egy barátomnak ő adta le az infót és nem rólam volt szó csak általánosságban mondta
2014. febr. 9. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:

2.

Ez nálad ez a szöveg ctrl-c ctrl-v? :DD

2014. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
-1.ez
2014. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 Ugyanarra a kérdésre ugyanazt válaszolom ;)
2014. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Abból amit leírtál, már szinte biztos, hogy odakerültél. Ha nem vagy az ideálja valószínű nem fog veled járni, feleslegesek a bókolások is. Az, hogy most nem akar párkapcsolatot is, elképzelhető, hogy amolyan "lekoptató" duma, mert ha jönne egy olyan pasi, aki az ideálja, valószínű másképp állna dolgokhoz. Lehetséges, hogy csak azért engedi, mert a női büszkeségének jól esik, hogy bókolsz neki, de amúgy nem gondol veled komolyan. Azon pedig nem tudom, hogy mit értesz, hogy "csillog a szeme". Lehet, hogy kedvel téged mint barátot, ami te félreértesz. Ez megeshet, mert a nők egy bizonyos szinten félreérthetők, főleg egy olyan pasi számára akinek az illető hölgy tetszik...


Én azt javaslom, keress mást, felesleges erőltetni azt, ami nem megy.

2014. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak, tényleg ez lesz a legjobb megoldás.
2014. febr. 9. 18:20
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy az ideálja valószínű nem fog veled járni"


Ez nagy marhaság! Nekem is van egy "ideálom" de nem csak azok jöhetnek szóba. Az ideálomtól teljesen eltérő külső jegyeket mutató nő is tetszhet és aki tetszik azzal össze is jönnék ha szorult belé értelem is.

2014. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!