Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lany a nyakkendomtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lany a nyakkendomtol fogva magahoz huz, es puszit ker a nyakara, az azt jeleni, hogy szeret, vagy Friendzone extrakkal? Ezt tobbszor is megcsinaltuk es nagyon jo volt!

Figyelt kérdés
Es elore elnezest az ekezethianyert, csak Macbookon irom.
2013. máj. 12. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem több.
2013. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sztem vonzodik hozzád :) de igazábol neked kéne tudni megállapitani,te ismered a hölgyet
2013. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Már rég meg kellett volna dugnod.
2013. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki, de az is lehet, hogy csak "haverkodik", vagy húzza az agyad, és nem akar többet. Próbálj meg te is közeledni hozzá, vagy testi kontaktussal, vagy hívd el valahová, aztán meglátod, hogy mi alakul ki a dologból.
2013. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Megcsókoltad?
2013. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#3: Elegánsan kifejezted magad :D
2013. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

1.lehet

2.igazabol egy evvel kisebb, mint en

3.igen, mar teveztem

4.mar olelgettem

5.az arcat es a nyakat

2013. máj. 12. 20:37
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem csodálom, hogy szegény lánynak többször magához kellett rángatnia, és még így sem vetted a bátorságot, hogy tágítsd a határokat.
2013. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor hívd el egy randira, vagy ha neked/nektek sietős, akkor akár egyből jöhet a "lényeg" is.
2013. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
csak a baj annyi lenne, hogy nem csak nekem tetszik...igyhat amig probalok vele dumalni, addig a tobbi fiu elrangatja, fb-n pedig nagyon ritkan van fent.
2013. máj. 12. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!