Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi fütyörészni kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fütyörészni kezd a közelembe, az mit jelent (esetleg sejtet)? Takarhat úgymond szexuális töltetet?

Figyelt kérdés

Tehát konkrét, kivehető dolgot (is) jelenthet vagy csak szimplán jól érzi magát, és lazulva van?


Egy kis körítés:

Diákként dolgozom egy helyen (már úgymond visszatérőként, mert volt egy több mint félév kiesés, amikor nem kért diák munkaerőt az adott hely), és pl. most valamelyik nap is, dolgoztunk a gépnél, szalagnál, és jött egy egyik minőségellenőr férfi (aki ismer látásból régebbről onnan), megállt ott mellettem/közelemben és miközben vizsgálta az anyagot minőségi szempontból, elkezdett fütyörészni.


Eddig ez így akár logikátlan kérdés is lehetne, de mi van, ha megérzett valamit a bennem pezsgő, megfelelő férfikisugárzás esetén hamar fellobbanó vágyból? - ami jól elrejtve létezik, megfegyelmezve, tehát ez ilyen kifinomultan működik, és talán mutatkozik meg, nem kitárva magát.


2014. febr. 9. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vagy csak szimplán jókedve volt,és azért fütyörészett... ha megérzett volna valamit,és akarna valamit,akkor elhívna vacsorázni szerintem
2014. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hehe+hihi ez jó volt szüz!
2014. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
2. a tiédet pedig egy kalocsai csődör?
2014. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jaja, a másik opció, hogy csak szimpán jókedve volt.
2014. febr. 9. 22:20
 5/13 A kérdező kommentje:
3.-as, ezelatt mit kell érteni,hmmmm?
2014. febr. 9. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
:D
2014. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem unalmában fütyörészett. Soha életemben nem hallottam még olyat, hogy valaki fütyülni kezd, ha egy számára vonzó nő mellett van. Ja persze kivéve AZT a bizonyos füttyöt, de azt felismernéd azonnal. Az a tipikus "elhalad a jó nő a melósok mellett fütty". :)
2014. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szüz válaszát rörölték ezek a hülyék most tök értelmetlen gratulálok!
2014. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többségében "hasznos" válaszokat,

viszont mivel én voltam ott abban a helyzetben, és ismerem a körülményeket, "előzményeket", nem tartom kizártnak, hogy a fütyörészésében ne lett volna semmi célzó.

2014. febr. 9. 22:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Határozottan igen. Én is a füttyömben hordom a szexuális tölteteimet.
2014. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!