Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi erről a véleményetek? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? De most komolyan.

Figyelt kérdés
1 lány visszautasított hosszú idő után, de mikor suliban találkozok vele folyosón, akkor direkt nem nézek rá, de azt látom, hogy ő mindig néz engem. 17/f

2014. febr. 3. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom azon gondolkodik, hogy miért nem nézel rá :D ez nem jelent semmit...17L
2014. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miért, mi van akkor ha nem nézek rá? és mi van akkor ha ránézek? xd Dögöljek meg ha értem :D
2014. febr. 3. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Assza meg ha akkor visszautasított a kis ibanc
2014. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ügyes. A tartós érdeklődés utáni hiány, figyelem felkeltő. Most ő kezd más szemmel nézni téged.

NE vedd észre.

Ha rád küldi egy barátnőjét (egyszer csak odajön haverkodni (értsd kémkedik)) "szóld el" magadat "totál véletlenül", hogy mennyire rosszul esett neked, pedig "mennyire odavoltál érte, de ő is csak olyan mint a többi"

(ezt hivom "taktikai nyafinak" (női taktika tanulj tőlük ;) )) ha pedig egyértelműen közvetit (bevallottam) akkor pedig mond kissé sértetten (nyafi akkor is mehet ,de kevesebb, a lényeg az infó: megbántott nagyon) ha akar valamit majd az ő dolga.


És persze megbékélsz egy közös vacsin,kv közben, kvázi: "randin" :)

2014. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!