Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom le akar feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovascsajó kérdése:

A barátom le akar feküdni velem, de még sosem csináltam. Szűz vagyok még. Mit csináljak? Lent leírás! (15/L)

Figyelt kérdés
Szóval: 1 hónapja járunk a barátommal (16/F) és ő már szeretne velem lefeküdni... Én viszont elég szégyenlős is vagyok, nem merem felvállalni a testem, pedig állítólag jó alakom van (172cm magas vagyok és 50kg). De én valahogy kövérnek látom magam és senki nem tudott eddig meggyőzni, hogy igenis szép vagyok. Pedig a barátom is folyton biztat, sikertelenül. Már levette a pólóm, 1 szál melltartóba is feszült voltam, nem még ha meztelenül leszünk egymás előtt... Ő 2 hónapot képes még rám várni, mert minden nap mikor itt van nálunk, kicsit beindul és khmm...feláll... nagyon szeretné már, hogy ágyba menjek vele, de rettenetesen félek. Kérnék tanácsokat, mivel győzhetném le a félelmem? Esetleg 1. szex történeteket mesélhetnétek, milyen volt? (Fájt?, Ciki volt, esetleg volt valami szokatlan dolog? Élveztétek?... stb.)

2014. febr. 10. 20:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
hm már egész egy hónapja jártok? kérlek, mesélj még magadról
2014. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de miaz hogy két hónapot még vár? 15 vagy. Korai! Ne add oda magad ha kiakar dobni csak mert nem fekszel le vele. nem szeret igazán. ha megtörténik a dolog nagy valószinűséggel ott fog hagyni :/
2014. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

ó, szóval ha ő akarja, akkor neked már terpesztened is kell?

hol van ilyenkor az a hű de nagy női öntudat?

2014. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Tuti nem hagy ott, ezt már megbeszéltük... Már az esküvőnket tervezi xd pedig én nem akarok megházasodni, de ő hosszabb kapcsolatra gondolt, mint én... Eddig nem volt 4 hónapnál hosszabb, mert sok pasi nemnormális :D pedig eddig csak 3-mal jártam xd...
2014. febr. 10. 20:18
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Az nagy szerelem,hogy kimondta,hogy már csak 2 hónapot hajlandó várni.Undorító,és ilyeneknek van barátnőjük.Én a helyedbe kidobnám és olyan fiúval jönnék össze aki IGAZÁN szeret.
2014. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a csókát hanyagold.mit jelent az hogy 2 hónapot?rám egy évet várt,azóta is együtt vagyunk van már egy gyerekünk is.ennek nem lesz így jövője..bocsi
2014. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő duma pont lefektetős duma.Írtó naiv vagy ha szétteszed neki.
2014. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Csatlakozom az előttem szólókhoz... Attól , hogy ő le szeretne feküdni veled , az még neked nem kötelesség. Amennyiben Te is jónak látod , csak akkor feküdjetek le. Csak olyannak add oda a szüzességed , aki igazán szeret.

Az egy dolog , hogy mit mondd de tényleg sok olyan fiú van , aki kihasználja a lányokat egy cél érdekében.

Nem akarlak eltántorítani az első együttléttől , de az első ahogy mondani szokták nem kellemes. Van akinek jobban fáj elvileg és van akinek kevésbé. Barátnőmmel mindketten szüzek voltunk még és ez így jó volt. Nagyon óvatos , törődő voltam , de még így is kellemetlen volt picit. Utána már élvezetes a dolog , csak az első behatolás fáj.

Amennyiben Te is szeretnéd elveszíteni azt szerelemből tedd.


Ha bármi kérdésed van írj bátran!


F/18

2014. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Csak állítólag neki fél év is nagyon hosszú idő, én meg mondtam, hogy még nem merem... Már nem tudom mivel halogatni :/ pedig szeretjük egymást. Mondjuk kezd néha idegesítővé válni, hogy elönt a szeretetével, mert néha kicsit sok... Azaz sokat lóg rajtam. Mondtam neki, hogy nem elég, ha 1 héten 4 napon találkozunk? Hát... Ő mindennap szeretne, meg napi 3 órát van nálunk, néha azért már tényleg sok... És még azon sértődik meg, amikor mondtam neki, hogy jobb lenne néha ha hosszabb időre kicsit távolabb lennénk, nem beszélgetnénk pl 1 egész hétig, szerintem úgy sokkal jobb lenne újra találkozni, talán nekem is lenne időm átgondolni a dolgokat... De fél évig (nyárig) még tuti tartom magam, feminista vagyok :D nem fogom magam könnyen adni, sok szép szó volt már, aminek más lány odaadta volna a testét, de engem egyelőre nem lehet rábeszélni :)
2014. febr. 10. 20:25
 10/35 anonim válasza:
100%

Vigyázz..ez a pali azért ígérget mert le akar FEKTETNI!!

100% hogy ha odaadod magad,első dolga az lesz hogy ki fog dobni mint egy papírzsebkendőt!

2 hónapot vár??nála gusztustalanabb kis taknyost ritkán láttam..

Egyet mondok:aki szeret,hangsúlyozom SZERET(aki komolyan is gondolja a szó jelentőségét,nem dobàlja csak úgy a szót) az nem szabja meg az időpontot,hanem vár!!

Tisztességgel,becsülettel!

2014. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!