Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom le akar feküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovascsajó kérdése:

A barátom le akar feküdni velem, de még sosem csináltam. Szűz vagyok még. Mit csináljak? Lent leírás! (15/L)

Figyelt kérdés
Szóval: 1 hónapja járunk a barátommal (16/F) és ő már szeretne velem lefeküdni... Én viszont elég szégyenlős is vagyok, nem merem felvállalni a testem, pedig állítólag jó alakom van (172cm magas vagyok és 50kg). De én valahogy kövérnek látom magam és senki nem tudott eddig meggyőzni, hogy igenis szép vagyok. Pedig a barátom is folyton biztat, sikertelenül. Már levette a pólóm, 1 szál melltartóba is feszült voltam, nem még ha meztelenül leszünk egymás előtt... Ő 2 hónapot képes még rám várni, mert minden nap mikor itt van nálunk, kicsit beindul és khmm...feláll... nagyon szeretné már, hogy ágyba menjek vele, de rettenetesen félek. Kérnék tanácsokat, mivel győzhetném le a félelmem? Esetleg 1. szex történeteket mesélhetnétek, milyen volt? (Fájt?, Ciki volt, esetleg volt valami szokatlan dolog? Élveztétek?... stb.)

2014. febr. 10. 20:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Szerintem is ne legyél buta és ne dőlj be a dumáinak.. ezek mind üres szavak, hogy lefektethessen..nagyon meg fogod bánni én úgy érzem ha megteszed.. és amúgy is ha te még erre nem vagy felkészülve NEEE SENKI KEDVÉÉRT!!! és szerintem 1 hónap pfff.. lófasz ..
2015. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%
Na grt remélem nem fekszel le vele...15 vagy, gondolj már bele!!!
2015. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Szia!

Figyelj! Nem értem a mai fiatalok miért tervezik meg előre és hogy hogyan fognak lefeküdni. Véleményem szerint ez egy baromság. Ezt nem lehet erőltetni. Ha az első akkor meg pláne nem . Az hogy megterveztétek az esküvőt bocs hogy ezt mondom de nem jelent semmit. Bármikor ott hagyhat. És ezt te is tudod csak nem akarod elfogadni. Mint írtam ezt nem lehet erőltetni mert akkor nem az igazi. Pláne nem az első mert ha ez nem lesz jó érzés neked akkor örök életedre meg marad ez a szar érzés. Ha tényleg szeret kivárja. Persze nem kell még 30 éves korodban is szűznek lenni. Ezek a dolgok majd jönni fognak maguktól. Am ha a pasival kapcsolatban mondhatok valamit akkor szerint egy kicsit kérdezősködj róla a régi barátnőinél. És érdeklődj de ne hirtelen hogy odamész és rákérdezel: Szia az exed x hamar lefektetett téged? És milyen volt? Ott hagyott utána egyből? Ezt tilos! Sok sikert remélem segítettem

2016. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Igazából, egyet értek azzal, hogy nem jó az, ha a srác "csak 2 hónapig képes várni". Elég nagyképű kijelentés. Én úgy gondolom, hogy nem igen van korhoz kötve, hogy mikor veszíted el. Persze ne 13 évesen:D Olyannal tedd meg, akit teljes mértékben nagyon szeretsz, és ő is téged. Képes rád akármeddig várni, hogy mikor szeretnél rajta túlesni, és nem vág át. És miután megtörtént, még együtt lesztek, de ha vár rád sokáig, akkor elég valószínű, hogy még folytatódó a kapcsolatotok. És ha egyszer vége is lesz, akkor is ha megkérdezik, hogy mikor történt, és kivel, akkor nem kell szégyenkezned, hogy egy 2 hónapos kapcsolatban veszítetted el.
2017. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Na szép ez nem kóser vágód? Csak a szexet akkarja ja és sok féreg van aki be kamuza azt hogy vele akkarja leélni pedig csak egy kaland ne fekügy le vele ha szeret képes várni (am fiú vok)
2018. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!