Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek így találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így találkozni valakivel? Lehet azt hiszi randi lenne, pedig részemről nem az. Főleg fiúk, férfiak véleménye érdekelne. De a lányoké is érdekel! 25/L

Figyelt kérdés

Szóval nyáron dolgoztam egy pasinál gyakornokként. Irodai munka. Nővéremék ismerősének az egyik rokona. A pasi(45éves) külföldi fél évet Mo-n van többit más országokban. Van felesége igaz válófélben vannak mivel a felesége nem bírja, hogy ő állandoan utazik. Van 3 nagy gyerekeük is. A lényeg, hogy egyszer munka után (az ő lakásán fejeztük be a munkát, muszáj volt ott) megkérdezte , hogy eszek - e vele munka után egy pizzát. Én mondtam, hogy igen én nem láttam ebben kivetni valót. A következő alkalommal elég durván bepróbálkozott. Felhívott a lakására munka ügyben, de elő volt készítve bor, ágy stb..és megpróbált fogdosni. Én elküldtem finoman a francba. Nekem nem tetszik ez a pasi kicsit se és nekem van párom akibe hihetetlenül szerelmes vagyok. Erre a pasi pénz ajánlott nekem ha lefekszem vele. Persze én felháborodtam ás nemet mondtam. Később bocsánatot kért, és megkért, hogy a nővéreméknek ne adjam tovább ezt

a történetet. Én azt mondtam ok. Kellett a munka és kapcsolatba maradtam ezzel a pasival. Sokszor bocsánatot kért és úgymond kibékültünk. Most újra ide jön Mo-ra. Szeretne velem munkatársként , barátként találkozni velem. Szerintetek elmenjek? Nem tudom, hogy felfogta-e , hogy én nem akarok tőle semmit!? Pasik ti, hogy gondoljátok?


2009. dec. 8. 14:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért nem kell némán duzzogni. Előbb mondd meg őszintén, hogy csak akkor mész, ha nem randira hív. Azt már úgyis tudja, hogy léphetsz ellene.
2009. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!