Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van a mai lányokkal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai lányokkal, hogy részegedni hajlandóak legtöbben menni bulikba, meg koncertekre, ha komolyzenekari előadásra, vagy operettre stb hívom őket, akkor meg leírnak, hogy nyomi vagyok és ilyen pasira képtelenek, , felnézni"?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem egy komoly 28 éves férfi szeretheti az ilyet is, mert időtálló és egyáltalán nem unalmas. 20-25 közötti lányokkal ismerkedek, és mivel én ezeket szeretem, ilyenekre hívom meg őket, kevés sikerrel. Hol vannak a rendes, érzéki lányok?
2014. febr. 11. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Lehet valaki rendes és érzéki anélkül is, hogy szeretné az operettet, meg a komolyzenét.
2014. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne a diszkós p**csák között keresgélj, hanem az operettrajongók között.

Másrészt #1-nek adok igazat, az, hogy valaki nem szereti az operettet, még semmit nem árul el a személyiségéről. Mint ahogy attól sem lesz valaki rendes és érzéki, mert szereti az operettet.

2014. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt a rendes és érzékit nem úgy értettem, hanem úgy, hogy ezekbe is bele tudja magát élni ezekbe, ezek töltik fel erővel és tényleg belül szeretni való lányok is ezek. Természetesen én is tudom, hogy a kettő nem zárja ki egymást. De tény, hogy a diszkós lányok 90 valahány százaléka nem érzéki teremtés.
2014. febr. 11. 21:37
 4/16 piriiiiii ***** válasza:
36%

Ez hanyadik ilyen idióta, értelmetlen kérdés a héten? Ja, hogy még csak kedd van...? Chh...

Sok értelmes dolgot szeretek én is csinálni, bár én az írtnál még fiatalabb is vagyok. De ismerek 20-25 éves nőket, akik szeretik a színházat is például, viszont az operett lejárt lemez, bocsi. Én nem is értem, mit szeret rajta az, aki elvétve szereti... csak kornyikálnak benne idióta hajjal és ruhában, műmájer mosollyal...

2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát... ha érdekel, egyik barátnőmmel éppen kedden megyünk valami hangversenyre... Én speciel szeretem az ilyesmit, színház, musical, stb, de pont ma, amikor megbeszéltük, hogy megyünk, eléggé hát... amolyan felvágós burzsulynak éreztem magam, mert 21 évesen tény és való, nem ez a legszokványosabb szórakozási forma. Lehet, veled kapcsolatban is valahogy ellenérzéseket vált ki a dolog, nem tudom. Én kéthetente járnék színházba (ha lenne pénzem), bulizni meg félévente ha egyszer elmegyek, akkor is csoda, ha leiszom magam. A korábban említett barátnőm dettó. Nem hiszem (sőt tudom, hogy nem), hogy mi vagyunk az egyetlenek. Csomó hasonló ismerősöm/barátom van, és megjegyzem, ha olyan körökben ismerkednél, neked is hasonló ismerőseid lehetnének, akik közül biztos akadna kedvedre való lány is.


Viszont számodra rossz hír, hogy én személy szerint éppenséggel foglalt vagyok, a barátnőm meg valahogy nem vágyik párkapcsolatra, így a két lány, akikről biztosan tudom, hogy hasonló érdeklődési körrel rendelkezik veled, nem pálya. Bocsi.


21/l

2014. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

,,Nem pálya"


A szép magyar megfogalmazástok, aranyat ér, nem csalódtam. De nem is akartam ismerkedni, megnyugodhatsz, gondolom nagy kő esett le a szívedről.

2014. febr. 11. 21:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan a lányok is elég éretlenek, akiket elhívsz, mert hogy jön valaki ahhoz, hogy nyominak tituláljon egy másik embert, mert nem ugyanazt a zenét szereti, mint ő és te is elég tapasztalatlan, vagy éretlen vagy, mert azt hiszed, hogy ennyire fontos egy kapcsolatban a közös zenei ízlés.

Talán nem ez alapján kéne válogatnod és nem is a részegeskedő lányok közül.

2014. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam. Csak mondtam, hogy attól még, hogy vannak ilyen lányok, nem biztos, hogy akarnak is ismerkedni vagy elérhetőek. Én nem kapok frászt attól, ha valaki ismerkedni szeretne, nem tekintem sértésnek vagy tehernek, egyszerűen csak őszinte vagyok. Ha már ez is gondot jelent, akkor tényleg nagyon nehéz dolgod van.
2014. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 piriiiiii ***** válasza:
91%
Nem csodálom, hogy nincs csajod, kérdező, Neked nem is lehet megfelelni... én sem bírom a hanyag, szleng szavakkal teli beszédet, de egy kicsit Te már túlzásba esel.
2014. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyen... :/


A "fiatalabb" korosztály meg valami borzalmas...


17/f vagyok és azt tapasztalom hogy a csajok a bulikban valami eszméletlen undorítóan viselkednek :/

aki nem inge ne vegye magára!


pl. ugye az alap hogy részeg vagyok azt YOLO van de ahogy kéretik magukat, "Qrváskodnak" az szörnyűűű!!!


és ezek a 14-18 éves korosztály...


mindenkivel smárolnak, cigi-pia már 15 évesen ! és ugye szex...


körülbelül 45% viselkedik így, de a fiúkat se kell félteni :/

2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!