Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van a mai lányokkal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai lányokkal, hogy részegedni hajlandóak legtöbben menni bulikba, meg koncertekre, ha komolyzenekari előadásra, vagy operettre stb hívom őket, akkor meg leírnak, hogy nyomi vagyok és ilyen pasira képtelenek, , felnézni"?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem egy komoly 28 éves férfi szeretheti az ilyet is, mert időtálló és egyáltalán nem unalmas. 20-25 közötti lányokkal ismerkedek, és mivel én ezeket szeretem, ilyenekre hívom meg őket, kevés sikerrel. Hol vannak a rendes, érzéki lányok?
2014. febr. 11. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szomorú az esete, de sajnos nem egyedi. Én nőként járok hasonló cipőben, egyszerűen a haveri köröm peremén sem akad olyan ember, akivel elmehetnék pl színházba. Egyedül meg félélmény, mert nincs kivel megbeszélni.

Azt hiszem, csak bizonyos kor felett találni rajongókat, mivel manapság már egyszerűen ciki bármi "felnőttes, unalmas és szürke, nyárspolgári" dolgot csinálni. A mai fiatalság kitűnni akar a tömegből, azzal, hogy ők vadabbak, szabadabbak, merészebbek, mint a többiek. Abba bele sem gondolnak, hogy így lesznek átlagosak.

A kivételeknek ezúttal is jár a tisztelet.

2014. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Imádom az operát, színházat és hasonlókat. Manapság kevés az olyan lány akit érdekelnek ezek. Nem értem miért.
2014. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megértelek, az egyik lakótársunk rendszeresen hoz fel egyéjszakás lányokat diszkóból, szórakozóhelyekről, gyakorlatilag még egymás nevét sem tudják, amint az másnap kiderül, én meg hiába keresgélek normálisabb(nak tűnő) lányok között, hát eléggé esélytelen a dolog, pedig nincsenek nagy igényeim. Amúgy az a baj, hogy van egy nagy diszkós réteg, van egy talán kisebb rocker réteg, vannak a különböző alteresek, és csak nagyon kevesen érdeklődnek pl. a színház vagy a komolyzene iránt (gondolom, azért is, mert pl. egy jó színdarab esetén esetleg gondolkodni is kellene, meg nem lehet se inni, se szexelni), meg sokkal jobb megmutatni a világnak, hogy mi "kemények" vagyunk, és alig tizenévesen fűvel-fával kufircolunk, részegre isszuk magunkat stb., bár a huszonéves korosztály se jobb. Egyébként az a gond, hogy ha random próbálkozol a lányoknál ilyesmivel, nagyon kevés az esélye annak, hogy belefutsz olyanba, akivel hasonló az ízlésetek.
2014. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű a helyzet sajnos. Tényleg, aki már ilyen helyekre jár azok jó része erkölcsösebb. Ha szóba is elegyedik velük az ember, nem valószínű, hogy egy éjszakásba torkollik a dolog, hanem komolyabban kell az ilyen lányok többségének udvarolni. Ami jó is , csak ugye a barátok nagy része, akkor meg ráaggatja az emberre, hogy....na ugye öreg, lementél, de ma sem jöttél össze ott egyetlen nővel sem, én meg a dizsiből 2 hullarészeg lányt is felcipeltem, így én vagyok a Jani ma is....Ez pedig egy idő után unalmas tud lenni.
2014. febr. 11. 22:10
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Én egyszerűen nem szeretem az operettet vagy a komolyzenét. Pedig nem vagyok proli, pl. a szépirodalmat szeretem. De azt nem értem, hogy az mitől jó, ha valaki rohadt hangosan, fejhangon, elnyújtottan, természetellenesen visít. Oké, hogy valakinek tetszik, de számomra élvezhetetlen, nem látom be, hogy mitől képviselne nagyobb értéket, mint mondjuk egy jó rock zene. A komolyzenéből még van ami tetszik is, de pl. a hegedűtől valamiért idegbajt tudok kapni, nagyon idegesít a hangja.

És nem értem mi köze a "rendességnek" vagy az érzékiségnek a zenei ízléshez. Nem érzem magam kevésbé művelt vagy komoly embernek attól, hogy nekem ezek nem jönnek be.

2014. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Talán a kortársaid közül kellene válogatni, nem az ilyen fiatal rüfkék között. Mi bajod van mondjuk egy 28-32 éves csajjal? Több értelmes van köztük, mint a 20-25 közöttieknél, akik persze csak a koruk miatt "jónők" - öreg, ne legyél kishitű, máshol keress!

40/F

2014. máj. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!