Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy lány szeret koncertekre járni?

Figyelt kérdés
Illetve ott ismerkedni, sosem jártam diszkóba, valahogy nem az én stílusom. Nem pop koncertekre gondolok, vadabbra. Elég sokszor megkapom, hogy biztosan leszbikus vagyok, meg hasonlók és túl fiús az érdeklődési köröm. Meg sosem lesz normális kapcsolatom ilyenekkel..Szerintetek is? :(
2012. nov. 29. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
dehogyis. Bárhol lehet ismerkedni. még a legextrémebb helyeken is egy koncert teljesen alap helyszín.
2012. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, amit leírtál az alapján jófej csaj lehetsz :)
2012. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Dehogy.


Hozzám jössz feleségül?

2012. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Dehogy!


Hozzám jössz feleségül?

2012. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hoppá, kétszer ment:D
2012. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kár hogy én nem hallgathatok hangos zenét...Ha lehetne én is mennék,jó kis Ossian,meg Depresszió koncertekre.Ismerkedni meg mindenhol lehet.
2012. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is járok metal meg rock koncertekre. :) Legalább egyel több lány van koncerten, mint az ótvar discoba. ;)
2012. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, koncerten tényleg jó ismerkedni, már amikor...volt 2 komoly kapcsolatom azokkal akiket ott ismerkedtem meg, de ezt magyarázhatom annak, aki nem egy ízlésben nyomul.... :/
2012. nov. 29. 01:10
 10/15 anonim ***** válasza:

És miért akarsz olyannal ismerkedni, meg olyanok véleményére adni, akik teljesen mások, mint te? Ne foglalkozz ilyesmivel! ;)

Én is lány vagyok, és soha életemben nem voltam még diszkóban, mindig rock koncerteken szórakozom vagy kocsmába járok, de ezzel szemben abszolút nőiesen öltözködöm és úgyis viselkedem, senki nem mondta még, hogy fiús lennék, vagy leszbikus... na meg miért lenne ez alapból fiús érdeklődés? Olyanok mondják ezt tuti, akiknek fogalma sincs az egészről... :)

Szóval még jobb is, ha ott ismerkedsz, legalább nem lesznek abból ellentétek, hogy ki hol érzi jól magát, hova jár bulizni.

2012. nov. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!