Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nem túl jóképű pasik zömének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem túl jóképű pasik zömének bele kell törődnie, hogy csak olyan párja lehet, aki nem igazán vonzó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 22:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sajnos így van,én is beletörődök lassan.Pedig nem vagyok egy csúnya srác,csak hát a külső alapján ítélkeznek mindig felettem. :/ Nem tudom miért írja néhány ember ezt a maszlagot,hogy jajj úgyis megtalálja mindenki valamikor a párját.Ki hisz már ebben? 22 vagyok,soha nem volt még barátnőm,és én már nem tudok hinni benne,hogy lesz. nagyon sok év óta mindenki azt mondja,jajj majd lesz úgyis ne aggódj.Idegesít komolyan,hogy mindenki ezt magyarázza,de eredménye semmi sok év óta. :/

Egyik jó ismerősömnek hiszek egyedül,mert róla tudom hogy őszinte.És meg is mondta,hogyha lesz barátnőm akkor nagyon imádni fog engem,és mondtam neki hogy bizony ott van az a ha feltételes mód.És azon van a hangsúly,és bizony nem akarta azt mondani,hogy igen pedig láttam rajta egyértelműen hogy ő is így gondolja. :/

22/F

2014. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!